Wpis z mikrobloga

  • 128
779934 - 341 = 779601

Wyprawa dookoła Polski: dzień II (25.06.2017)

Puste kilometry 


Po wczorajszych czterystu czas na luz, czyli trzysta. Jedynym reprezentantem #szosowawarszawa, któremu chciało się wstać o 5 rano był @Mikkeler za co wielka chwała mu. Podjechał po @Cymerk pod Pekin i jadą na Siekierkowski, gdzie mają się spotkać ze mną i @Mortal84. Trochę nam się wszystko rozsuwa w czasie więc z mostu start dopiero o 7. 

Jedziemy w 4 i dołącza do nas @gato na Unibike Viper, do którego mam sentyment, bo też taki rower posiadam i na nim robiłem pierwsze poważne dystanse. @gato na rower wygoniła @Aviendha za co oklaski. Niedaleko Góry Kalwarii dołącza do nas @44zw. Już w 6 jedziemy do Dęblina z przerwą na popas. Spotykamy tam @Bzdziuch oraz widzimy jeszcze jednego kolegę na Bianchi, ale z nim się nie zadajemy. Po kilku km dopadamy go na trasie i jedzie z nami. Był to @szczypawka. Nieznany człowiek okazuje się być Wykopkiem. 

Rozdzielamy się. Ja z @Mortal84 dalej w trasę, z nami @Bzdziuch. @Mikkeler razem z @44zw odwożą @Cymerek na pociąg. Miał jechać z nami też III dnia, ale niestety... Organizm powiedział, że wystarczy. 

 Nie daj sobie wmówić, że osiągniesz sukces!


Ale i tak gratuluję 600km w dwa dni. @Cymerek spotkał @szczypawka w pociągu... A to Ci przypadek. W Annopolu dołącza do nas @tazlubiczary i razem jedziemy aż pod Janów Lubelski, gdzie my na nocleg, a on jeszcze 70 km do domu. Licząc od 22. Kolega zrobił #200km. Chwała mu za dużo samozaparcia. 

Nocleg w hostelu poleconym przez @faramka w Janowie Lubelskim. Był całkiem ok. I znów kilka godzin snu. Za mało. 

Strava i Endomondo.

#100km #200km #300km (nr 1) #metaxynarowerze #rowerowyrownik
Pobierz metaxy - 779934 - 341 = 779601

Wyprawa dookoła Polski: dzień II (25.06.2017)
 Puste ...
źródło: comment_FqxdsyFriyV10rsf2tEen1PHZuqEKwBY.jpg
  • 18
@metaxy: Twoje dystanse i osiągnięcia już mnie nie zdziwią. Ale weź spróbuj ogarnąć jakąś statystykę, ile łącznie przejechali wszyscy, którzy Ci towarzyszyli podczas tej wyprawy, bo to może być imponujące. Powodzenia!