Wpis z mikrobloga

@nathaliekill: miałem sytuacje z pato z ukrainy. imprezy od 23 do 3-4 rano z łupanką techno ruska, jak na filmikach z Youtube'a xd butów w ściane nie słyszeli, policję odganiali 4-5 razy tzn nie otwierami. wystarczył jeden #!$%@? list do spółdzielni. Prezes zadzwonił, poinformował że rozmawiał już z właścicielem mieszkania i właściciel jest bardzo zaniepokojony i zrobi wszystko by to się już nie powtórzyło. Pojechałem na weekend, wróciłem i te #!$%@?
@mentorious: @TX1683: combo ukraińska Grażyna z ukraińską córką Karyną + chłoptaś tej drugiej. Ciągle jakieś imprezy, pod drzwiami w środku nocy słyszę że ktoś mi się kręci i gada na głos, awanturują się między sobą, wyglądają nawet jak rasowe pato. Jak dziś rano wychodziłam na uczelnię to załapałam kawałek rozmowy o wczorajszej awanturze z Grażyną i prawie mi się tam zaczęli ruchać w windzie ( ͡° ʖ̯ ͡
@ShpxLbh: smutek mocno, bo przed nimi mieszkała tam ta para z Łodzi która odnalazła gościa co zakopał psa żywcem ( ͡° ʖ̯ ͡°) i to byli złoci ludzie, mają zajebistego nowofundlanda (wtedy jeszcze szczeniaka) o którego dbali jak jajko i każde spotkanie z nim na klatce robiło mi dzień, a sami państwo tacy mili, że nawet w sumie za dobrze mnie nie znając zawsze coś poheheszkowali i
@nathaliekill: to samo miałem xD na klatce to kłótnie normalne, ale wytrzymałem 3 tygodnie, polecam list lub kontakt z właścicielem. Aha! ważne żebyś napisała w liście do właściciela/spółdzielni że jeśli najemcy mieszkania nie poprawią swojego zachowania to będziesz zmuszona do skierowania sprawy do są do na właściciela mieszkania z powodu nie zachowania miru domowego ( policja podpowiedziała, że oni nic nie zrobią ale jeśli powtórzy się to, to następnym razem notkę
@ShpxLbh: myślę, że to można nawet załatwić bezpośrednio u właściciela, bo nasza spółdzielnia obejmuje chyba tylko jeden blok :) także wszyscy do wszystkich mają kontakt. Jak zaczną odwalać jakieś większe imby to chętnie szepnę babci słówko żeby sobie pogadała ze spółdzielnią ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@nathaliekill: Muszę przyznać, masz pecha. Na śródmieściu również wprowadziła się parka z Ukrainy, lecz ich zachowanie tutaj jest całkiem cywilizowane i normalne. Codzienność, praca, dom, weekendowe wyjście bądź zalanie się alkoholem w mieszkaniu.
"Dzień dobry", "Dziękuję", "Proszę bardzo", "A może pomóc?", "Jak tam mija dzień sąsiadowi?" Itd.

Masz pecha... (ale dla pocieszenia, patologia, to patologia, czy z Ukrainy, czy rodak... to i tak masz lepiej, bo Ukraińcy za bardzo nie będą