Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Park Narodowy Sekwoi
  Kalifornia. USA
  #fotografia #earthporn #las #castellanocontent

  odpowiedzi (38)

 • avatar

  muszę się wam wyżalić. mam przyjaciela, którego znam już od wielu lat. zawsze mi się podobał, ale błoniara here, więc nie robiłam żadnych kroków w jego stronę. fajny facet, pracowity, przystojny, wysoki, zabawny. no naprawdę świetny gość. i co? zamiast ze mną to związał się z typową #p0lka. szybko ze sobą zamieszkali. ona jakieś dzienne studia na kiju, nigdy nie pracowała, on ją utrzymywał. wkrótce zaczął mi się żalić na nią - że a to nie podoba jej sie, że gra za dużo na konsoli, że wraca po 13 z zajęć i idzie spać, bo zmęczona, a w domu syf. szybko też przestała mieć ochotę na seks i raz nawet strzeliła na niego focha jak przyłapała go na masturbacji. brzmi stereotypowo na maksa, ale wszystko to miało miejsce.

  widzieliśmy się wczoraj, a on mi mówi, że chyba już czas jej kupić pierścionek. NO KURŁA. trzask mojej pękającej dupy to było słychać chyba w Radomiu. jaki z tego wniosek? nie warto pajacować, starać się dla niebieskich, bo jedyne co was spotka to niedocenianie i kop w dupsko. jedyne co zagwarantuje wam prawdziwe szczęście to zostanie typową p0lką!!!

  #zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski #logikaniebieskichpaskow
  pokaż całość

  odpowiedzi (122)

 • avatar

  Przyszedł do naszego #biurorachunkowe potencjalny, nowy klient. Z poprzednim biurem, z którym od pięciu lat współpracowali, postanowił się rozejść bo jakość ich usług spadła. Z racji długotrwałej współpracy chciał rozejście zrobić z klasą – spotkanie, prezenty dla księgowości itd.

  Gdy właścicielka tamtego biura rachunkowego dowiedziała się, kilka miesięcy temu o propozycji zakończenia po rozliczenia grudnia, współpracy wpadła w szał i:
  - Wpierw się się sfochała i nie odzywała przez dni X. telefonów tez nie odbierała
  - Potem sama wystosowała maila z wypowiedzeniem - ona bedzie góra wypowiadając umowę a nie mając ja wypowiedzianą
  - Po pięciu minutach od wysłania zadzwoniła do klienta z pretensjami, że czemu do niej nie dzwoni jak odczytał maila
  - Zarzekła się, że bilansu mu nie zrobi
  - PIT-ów pracowników również nie zrobi
  - I bazy danych ze swojego programu księgowego do innego biura, to nie wie czy wyśle.
  A na koniec hit hitów, rzekła:
  **Jestem góralka, to pokaże panu co to zaznaczy zawziętość**

  #ksiegowosc i definitywnie #logikarozowychpaskow
  pokaż całość

  odpowiedzi (25)