Wpis z mikrobloga

@Piotrek7231: jakby sie nie starali to trzeba byc debilem zeby nie głosować na Hankę, wszyscy wiedza w miescie Łodzi ze to najlepszy prezydent jakiego mieliśmy od dekad i nie wypuścimy go tak łatwo. A Gazeta Polska mozna sobie dupe podcierać.
@Piotrek7231: tekst mówi co innego i dane z budżetu miasta, pozatym wydala pieniadze na najglupsze z mozliwych rzeczy, które zamiast przyniesc pieniadze jako inwestycja to generuje kolejne straty, ciezko bedzie znaleźć kogoś kto by podjął szereg gorszych decyzji
@Piotrek7231: za jego czasów chyba wprowadzono te smieszne tramwaje w równym takcie czy np remont Włókniarzy

co sensownego zrobiła Zdanowska?

tunel WZ do którego nie ma wjazdu i jest w sumie tylko w jednej relacji?
dworzec fabryczny który jest kompletnie bez sensu?
lotnisko które generuje ciagle straty i remont jest tez przesadzony?

czy moze #!$%@? woonerfy , zwezenia ulic, parklety i reszte wszystkiego co cieszy 1% ludzi a reszte denerwuje?

jedyne
  • 0
@Cinos Dworzec jest zaprojektowany na przyszłość słyszałeś o tunelu średnicowym pod łodzią, Wz to świetny tunel parę minut i jesteś przy Kilińskiego. Woonfery ożywił miasto łodzianie chętnie spędzają tam czas miasto jest dla ludzi nie dla samochodów.
@Piotrek7231: i dzięki takemu myśleniu za kilka lat w Łodzi będzie 500.000 mieszkancow
tunel srednicowy NIC nie da, pozatym ze sie zawali kolejne kilkanascie kamienic

tunel fajny ale powinien byc wjazd od Politechniki i np od Kościuszki (lewoskret z centrum) i powinna byc estakada na Marszałkach

przypominam ze mieszkańcy prowadzą te samochody, a nie same jeżdzą
nie przyjedzie auto = nie przyjedzie kilka osób do miasta
@Piotrek7231: ale to sa ludzie spoza Łodzi, pozatym ŁKA jest ciagle na minusie, tak samo jak kolej, Ci co nie jeżdzą najwięcej dopłacają, jak chca jeździć tym to niech placa normalne kwoty i placa honorowo za siebie.

a ja mam do pracy 3km i samochodem jade góra 7 minut, po co mam rezygnowac z czegos dobrego na rzecz gorszego? idziemy do przodu czy sie cofamy? mam byc jakims fakirem?