Wpis z mikrobloga

Powrzucałem chyba najistotniejsze artykuły pisane przeze mnie specjalnie pod VFXnews.
Zapraszam do lektury:
http://artystycznyblogasek.blogspot.com/

W weekend planuję napisać artykuł dla ludzi którzy chcą wejść w #rysunek
w następny weekend planuję artykuł dla chcących wejść w #malarstwo #akwarela czy #olejne

Po tych tradycyjnych technikach powrócę pewnie do VFX/digital paintingu/3D.

Jeśli macie jakieś sugestie, pytania lub chcielibyście zobaczyć jakiś konkretny wpis dajcie znać!

#vfxnews #rysujzwykopem #grafika #grafikakomputerowa #grafika3d

Lista lista:
@JayRG @Rezix @nathaliekill @Naxster @Akayari @vasil @trisek @zupa_z_kasztana @gerard-kowalski @GrabkaMan @Yomery @naczelnysmieszek @Evert @sorasill @haxxx @potwur @drvarez @woynar @wutka @tekon
@JamesDarmody @velaskez @funeralmoon @Gorion103 @KMiklas @niedzviadek @Szafirion @themindcrusherHS @MrGreeneye @drvarez
loczyn - Powrzucałem chyba najistotniejsze artykuły pisane przeze mnie specjalnie pod...

źródło: comment_AbijE1pzTvyDTtpHX4R4SyNCXWkH5XRf.jpg

Pobierz
  • 9
chętnie poczytam artykuły o akwareli. Chciałabym umieć kiedyś nimi malować na wysokim poziomie ;)


@Bhilobun: Ja umiem na niskim, ale liczę, że coś wartościowego znajdziesz :D
@sirgorn: Tak będą dwutorowo.
Sęk w tym, że chciałem pod #vfxnews wrzucać np to jak się uczę grafiki, akwareli czy rysunku ale wielu oponowało, że oni chcą tylko artykuły o branży albo jakieś makingofy z VFX.
Więc zastanawiam się czy będę o wszystkich nowych postach z mojego blogu informował pod tym tagiem.

Planowałem nie, ale już jestem głupi :<

Rzeczy o branży czy mofy będą na 100% pod tagiem #vfxnews
odważne stwierdzenie z tym rozkładaniem na łopatki, bo wcale nie jestem w tym taka dobra a Twoje akwarelki są naprawdę spoko :D

Nie no jeśli chodzi o 2D to jesteś lata świetlne przede mną :D

Mogę doradzić zakup spryskiwacza do farbek w Rossmannie za jedyne 1.99 zł!

Dzięki, ale szarpnąłem się już na Spryskiwacz w Tintcie za 3,90! :D
https://www.tintadlaplastykow.pl/spryskiwacz-do-akwareli
Swoją drogą mało go używam, bo ja maluję głównie na sucho -