Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Lat 29. Polska B - lubelskie. Magister inżynier w biurze projektowym od ponad 3 lat zajmuję się projektowaniem (budowlane, wykonawcze, powykonawcze - budynki kubaturowe oraz linie nN dla RE) w #elektryka i #teletechnika (ssp, dos, sswin, lan, ffth) plus dochodzi do tego kosztorysowanie w #normapro
#autocad #normapro - poziom zaawansowany
#revitmep - poziom podstawowy (interesuje się #bim i staram się poszerzać wiedzę na ten temat)
#angielski - B2
#niemiecki - A2
#francuski - A1

Uprawnienia budowlane bez ograniczeń pewnie w przyszłym roku będę miał.
Projekty w 85% to mój zamysł i 100% moje wykonanie.
Umowa o prace na minimum i pod stołem 600 zł =2100 netto
Biuro projektowe do 5 osób.

Umowa mi się kończy w przyszłym tygodniu. Jak bardzo na kasę jestem ruchany? :D (ʘʘ)
Jak zgodzę się na kolejną umowę to będzie ona na czas nieokreślony i wtedy 3 miesiące wypowiedzenia będą mnie obowiązywać.
Szef już jęczy i mówi, że ciężki okres, mało zleceń etc. (gada tak odkąd tu jestem)
Byłem na kilku rozmowach w #warszawa ale póki co odzewu brak. (stawkę jaką podawałem to bliżej 5k netto)

Widziałem kiedyś podobny post, więc chyba to standard w tym regionie. Czy po prostu sprytny Janusz biznesu, a ja Seba pracownik.

#pracbaza #zalesie #lublin #zamosc #chelm #bialapodlaska

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 32
@AnonimoweMirkoWyznania: polska B to ta gorsza?
No to w Krakowie podobnie z umiejętnościami i doświadczeniem ale bez BIM/revit, + podstwowy angielski i szefowie/januszowie dają ci około 2500-3000 netto (z czego około 500 pod stołem)
jak zrobisz uprawnienia to może 300zł więcej na umowie

niestety nasza branża jest pod tym względem upośledzona
Umowa o prace na minimum i pod stołem 600 zł =2100 netto

Jak bardzo na kasę jestem ruchany? :D (ʘʘ)

@AnonimoweMirkoWyznania:

Człowieku, ja z niepełnym wyższym, w zupełnie obcej branży, w głębokiej Polsce C bez umowy, 8 zł/h,
wyciągam tyle za miesiąc (plus drobna premia za ilość godzin), nie robiąc przy tym nic trudniejszego czego by nie ogarnął seba z niepełnym zawodowym, więc sam oceń.