Wpis z mikrobloga

Hej wam ponownie, już wróciłem z bardzo długich i ciepłych wakacji (oczywiście ufundowane dzięki BTC i LTC) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wracam więc do dalszego działania w branży krypto. Życzę wszystkim udanych inwestycji, żebyście potem popijali drinki na Kajmanach ( )

P.S
Widzę, że jest ogromny napływ nowych osób - niektórym polecałbym, zamiast te osoby hejtować i się z nich podśmiewać to po prostu pomóc i podrzucić pomocne linki..

#bitcoin #kryptowaluty #litecoin #ltc #btc
  • 19
@qwert321: Udało mi się zapłacić ze 2 razy przez BTC na Bali (jak na taką egzotyczną wyspę, to sporo jest punktów).
No ale niestety biletów lotniczych, noclegu itp nie zarezerwujesz przez BTC, więc trzeba używać tych przykrych fiatów ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Gensek: Masz rację, bardzo dobry wpis. Myślę, że jak będzie się o tym przypominać i reagować kiedy widzimy wpis "śmieszka" albo zwyczajnego hejtera jak z forum elektrody to napewno uda się zmniejszyć skalę tego zachowania.
@MelomanBTC: To kilka pytań do chętnego pomocy,
1. Co kopać na 1060 + 1080?
2. Jaką kolejną kartę kupić żeby pasowało do tego zestawu?
3. Czy ukopane krypto zmieniać na BTC? (lub coś innego)
4. W jaką walutę(waluty) warto zainwestować długo terminowo (0.5 - 5 lat)?
@saxovic:
1. Nie zajmuję się kopaniem jak na razie mireczku, dodatkowo przez 6 tygodni wakacji totalnie wypadłem z obiegu informacji co jest "opłacalne do kopania", ale ogólnie widzę że jest ogromny boom i to jest dosyć ciekawe. Strony do sprawdzenia "co się opłaca":
https://whattomine.com/
http://www.mycryptobuddy.com/

2. Niestety tak jak wyżej, kopanie to nie moja specjalność, ale polecam uderzać tutaj z wszelkimi pytaniami w dziale miningu, oraz na grupach na FB (nie
@MoistLipvig: Musisz obserwować czy się dalej rozwija. Jeżeli tak, to ma ogromny potencjał wzrostowy.Litecoin jest w 100% zależny od tego co jest w nim robione. Dodam, że Lightning Network jest w mocnych przygotowaniach (już są robione coraz częstsze testy), ale tak naprawdę musisz bardzo bacznie obserwować czy aby devteam nie leci w chu**, bo wtedy napewno nie jest warty inwestycji długoterminowej.