Wpis z mikrobloga

Mam kumpla (jak brata) ktory jest mega przystojny (buzka, cialo umiesnione itd), ma forse, fajne fury (tak kilka) ale ma problem zeby znalezc kobiete. Nie chce mi sie rozpisywac, ale generalnie az mnie dziw bierze. Ja przy nim to 3/10 a mam zone, z laskami tez nigdy nie mialem problemu.
#dziwnyjesttenswiat ##!$%@?
  • 14
@mielonymozgmalpy: stary, tinder, badoo itd to tylko laski na noc. Ciezko tam znalezc kobiete na zycie ;) takze ma start, nawet same laski targaja ale pustaki same. Ciezko znalezc w tych czasach dziewczyne z pasja czy nawet taka ktora popatrzy na Ciebie, a nie to co masz wokol swojej osoby, bo takich co leca na hajs to jest na peczki.
@dzejkob98: niech sie rozejrzy za jakimis kursami, #!$%@? kolkami tematycznymi, wolontariatem, cokolwiek. Niech idzie na jakies studia zaocznie. Niech odpusci sobie net calkowicie, nie te czasy. Tam z odrobina cierpliwosci kogos w koncu spotka. I niech nie obnosi sie stanem posiadania za bardzo. Normalne dziewuchy tego nie lubia
@mielonymozgmalpy: rozumiem Cie, ale dla niektorych osob to moze byc obnoszenie ale kiedy dla niego to naturalny stan, wiesz o co chodzi. Ale moze wlasnie w te strone sie kierowac, a nie same napompowane dupy, z orzechem w glowie