Wpis z mikrobloga

Polecam ten styl życia. I granie w coś co faktycznie jest dobrą grą, a nie gównem (ot Cold Waters np jeśli mowa o grach o marynarce wojennej).
Dlaczego? Dlatego:
https://gfycat.com/ArtisticRingedAmericanshorthair
Kompletnie tych debili w WG już posrało. Dajmy CV bomby AP, które mają niby na celu być anty-BB, ale ups, kasują też krążowniki, wymagają 0 skilla, DF w sumie gówno przeciw tym dropom robi (Tirpitz w lewym górnym rogu jest pod osłoną DF z New Orleans - jasne, NO nie ma najlepszego AA, ale DF jest - i jak widać #!$%@? daje), krótko mówiąc point and click adventure. Jakby CV nie były wystarczająco #!$%@? OP już.

Inna sprawa że próba dania CV broni anty-BB jest kompletnym debilizmem - problem z BB jest taki że jest ich za dużo - danie CV bomb anty-bb jedyne co spowoduje to to że te 5% graczy BB z mózgiem będzie zmuszone kampić razem z resztą idiotów we własnym spawnie, bo każdy kto będzie próbował cokolwiek zrobić gdy w teamie przeciwnika jest Enterprise (i chyba inne USN CV też mają dostać te bomby) ryzykuje bycie wysadzonym na hita. Super game desing #!$%@?. You don't camp like a fucking moron? Get fucked.

W sumie to nie tylko dlatego wypieprzyłem to gówno, nie grałem z miesiąc, ale te #!$%@? bomby to kropla która przelała czarę goryczy. Życie jest za krótkie żeby marnować czas na tak gówniane gry.

Wywalcie mnie z klanu jeśli jeszcze nie jestem wywalony za nieaktywność xD
#wows #worldofwarships
Pobierz Eau-Rouge - Polecam ten styl życia. I granie w coś co faktycznie jest dobrą grą, a ni...
źródło: comment_h1rSMkzUEnrUJDhQZME2c74NV6hqfloe.jpg
  • 25
@#!$%@?: Jak zaczną wprowadzać jakieś sensowne zmiany - jasne. Problem tylko w tym że to jest takie #!$%@? stado bezmózgiego gówna, że to jest raczej mało prawdopodobne.
@#!$%@?: bb akurat to są dostarczyciele dmg dla wszystkiego innego, jeśli tylko głupio się nie wystawisz - znikomy wpływ na bitwę. Gorsza sprawa jak masz w teamie jednego ddka i jest on kasztanem. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Mr_Aves: NIE ZNASZ SIĘ, R/WORLDOFWARSHIPS WIE LEPIEJ, BB SOM OP I NALEŻY JE NERFIĆ
xD A CV SĄ SŁABE I TRZEBA BUFFA. W KOŃCU JAK TO TAK ŻE NIE DA SIĘ MIEĆ 100% WIN RATIO.

A tak serio, BB to najsłabsza klasa w grze generalnie jeśli chodzi o wpływ na wynik bitwy. Jasne, mogą dość łatwo natrzepać sporo dmg i sporo wytankować - ale tylko przeciw debilom. Których ofc nie brakuje,
@Eau-Rouge: Nie zanosi się ;]
Swoją drogą właśnie grałem z Enteprise i poprosiłem gościa, żeby zrobił na mnie nalot. 2 eskadry bombowców zdjęły mojemu Bismarckowi ok 15-20k hp. Ciężko mi ocenić, jak to jest zbalansowane i jak ciężko dobrze trafić, ale bolało. Pożyjemy, zobaczymy.
@Budo: Dużo zależy gdzie trafią te bomby. Jak kilka spadnie prosto w wieżę i magazyn ammo to może i Yamato #!$%@?ć z full HP na hita detonacją (każde trafienie w magazyn obniża jego HP, a im niższe HP tym większa szansa na detonację, jak spadnie do 0 chyba 70%, więc domyśl się co się stanie jak z jednego dropa kilka bomb trafi w wieżę).
@Slay72: Widziałem kiedyś jak chyba Langley zostawił jedną swoją eskadrę nad Wyomingiem i w okolicy 2 innych jakiś okrętów, zapomniał po prostu o niej. Przypomniał sobie minutę później i dopiero wtedy je stamtąd zabrał. Dalej pół eskadry żyło. 10/10 Balans.
Życie jest za krótkie żeby marnować czas na tak gówniane gry.


@Eau-Rouge: I know that feel bro. Polecam, mniej nerwów. Lepiej popykać w Tomb Raidera i pooglądać cycki Lary.
@bidzej: Póki co frajdę sprawia mi Cold Waters. Nie ma to jak gra w której jak giniesz, to giniesz bo popełniłeś błąd, a nie bo RNG stwierdziło fuck you, i gdy podejmiesz prawidłowe decyzje to zatapiasz przeciwników, a nie liczysz na łaskę RNG.

Also nie muszę liczyć na to że jacyś idioci do czegokolwiek się przydadzą bo działam sam.