Wpis z mikrobloga

Kuuurrła do wtorku musze czekac az zrobia przeglad zerowy, myjnia, kolpaki itp. Seat Leon ST 1.2 tsi 110km (uprasza sie o nierobienie gownoburzy bo jednostki sa poprawione, a poza tym nie mam zamiaru trzymac go dluzej niz gwarancja). Troche biedawersja, ale ma tempomat, radio blutuf, kiera wielofunkcja, klima. Bialy bo to taki firmowo-prywatny bedzie, ma sie wmieszac w tlum.
#pokazauto #seat moze troche #chwalesie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz
źródło: comment_wnTJJR5uaNVUjpojO52OttC4ZBOHv2t5.jpg
  • 64
@damian_co_dalej: nic. Wersja po 2010r oznaczona Multiair jest wersją z bezpośrednim wtryskiem i urwali jej 10KM, czyli ma 140. Reszta to samo. Cała seria to zwykłe, proste jak budowa cepa FIRE z dołożoną turbiną.

Mialem brac tipo z tjetem ale wygral leon


@Harmonijka: żałuj ( ͡° ͜ʖ ͡°) w Tipo T-Jet 120KM ma 215Nm w Bravo i Punto miał 206, ale czasem Fiat dawał fabryczny bonus
@Zielony34: No nie zaluje ( ͡° ͜ʖ ͡°). A to dlatego ze ze tjet ma wieksa turbodziure, tipo jest generalnie ciezszy i przez to wydawal sie bardziej mulowaty do tego wiecej pali niz tsi. Niewatpliwie jednostka jest super jesli chodzi o trwalosc ale jak juz mowilem ten aspekt jest dla mnie pomijalny.
@Jaraz: Moze kiedys doloze ale i tak mi szkoda kasy na takie gadzety. W