Wpis z mikrobloga

Śniła mi się duuuużo ładniejsza młoda dziewczyna w takim stroju, dziwny i realistyczny sen. Zwłaszcza, że nigdy takiego stroju nie widziałem. Miała też tatuaż na czole, przypominający symbol "ręce boga", ale to symbol słowiański. Też go nigdy nie widziałem wcześniej. Podświadomość jest popieprzona. Wychodzę z bloku, dziewczyna: "część", a ja "czego?!", idę dalej przejściem podziemnym, ale przypomina mi się, że miała psa o imieniu Gabi. (takiego psa parę lat temu miała dziewczyna-knur na osiedlu), to się wracam i wołam "te islamistka", się odwraca i coś #!$%@?, że to nie islam, pytam się o psa i mówię "powiedz karolinie, że jest grubą lochą" i już mam iść, wtedy widzę tatuaż i pytam się co to jest. Wtedy coś pieprzy o jakieś religii...
W sumie jak teraz to opisałem, to śmieszne, ale .. dymałbym ją :D
annanya - Śniła mi się duuuużo ładniejsza młoda dziewczyna w takim stroju, dziwny i r...

źródło: comment_KBdy9OHRKVmY2xQaeT0l1n89VR4zFxRy.jpg

Pobierz
  • 6
@plackojad: w sumie to rasistą jestem, ale niektóre młode hinduski czy iranki są fajne, te młode i chude, ta na zdjęciu troszkę brzydka - niestety później z nich się robią flądry