Wpis z mikrobloga

Co Mirki sądzą o tym egzemplarzu? Byłem, oglądałem. Nie miałem miernika, ale sprzedający mówił, że sprawdzał poprzedni klient i wyszedł 1mm szpachli na prawym tylnym nadkolu. Poza tym czysto. Roczniki okien 2k9, przednia 2k8, wszystkie z logiem Alfy. Do przebiegu doliczam z 25 w pamięci dla świętego spokoju. Brać czy nie?

http://allegro.pl/alfa-romeo-159-sw-16v-150km-automat-2009-skora-lux-i6864872605.html#thumb/3

#alfaholicy #alfaromeo #motoryzacja
  • 4
@damix: @Cepepe: co do przebiegu to ja kupiłem swoją 159 SW w 2014 roku i miała wtedy ~115 000 km na liczniku (przebieg udokumentowany książką serwisową z włoskiego ASO). Auto jest z 2006 roku, również sprowadzone z Włoch, więc jak na 8 lat to przebieg niski.

Podobnie 159 z ogłoszenia - 8 letni samochód i 125 000 przebiegu. Jak dla mnie taki przebieg jest jak najbardziej realny, zwlaszcza ze w
@damix: @Sochu: rok 2017, a ludzie dalej kierują się przebiegiem przy kupnie samochodu. Ja mam już prawie 240k i nie ma nawet ryski na przyciskach od kiery. Samą kierownica też nie ma zbytnio co się kierować, wymiana lub regeneracja to nie są jakieś wielkie koszta.

Jeśli chcesz AR 159 to możesz też sprawdzić forum i grupę na FB Alfoholików