Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki i Węgierki!
Mój dziadek za niedługo będzie miał urodziny, w związku z czym chciałbym z rodziną kupić mu nowy telefon komórkowy. Sprawa jest prosta: obecna Nokia 3310 Classic (taka jak na zdjęciu) dobrze się sprawuje, lecz głośnik od rozmów jest zbyt cichy (dziadek ma problemy ze słuchem), na co dziadek się skarży. W związku z tym poszukuję telefonu (obojętnie czy z polskiej dystrybucji czy z Chin), który spełniałby następujące wymagania:

- bardzo głośny (wręcz przesadnie głośny - z perspektywy dwudziestolatka takiego jak ja) głośnik do prowadzenia rozmów (to jest wymóg, który musi zostać spełniony na 100%, inaczej w ogóle nie wezmę telefonu pod uwagę),
- prosty interfejs (raczej coś w rodzaju wspomnianej już Nokii 3310 Classic, ale raczej unikałbym "telefonów dla seniorów" - z mojego doświadczenia oraz obserwacji dziadka, który kiedyś "bawił się" takim telefonem wiem, że takie telefony potrafią być dla starszych osób o wiele bardziej skomplikowane niż te "zwykle"),
- dobrze przetłumaczony interfejs na język polski, w ostatecznej ostateczności może być niemiecki (dotyczy to głównie telefonów z Chin),
- pancerność (nie jest to wymóg, raczej traktuję to jako mile widzianą opcję),
- wolałbym, żeby telefon był nowy, a nie używany (chociaż mogę rozważyć kupno takiego, ale w dobrym stanie),
- może być z klapką (dla mojego dziadka to +10 do atrakcyjności, chociaż bez tego "ficzera" da się przeżyć),
- cena najlepiej w okolicach 150-250 złotych, chociaż prawdę mówiąc rozważę każdą sensowną opcję - może z wyjątkiem telefonów Vertu ;)

Z góry dzięki za pomoc. ( ͡º ͜ʖ͡º)

#telefony #zakupy #zakupyzchin #pytanie #pytaniedoeksperta #pomocy
Pobierz dev-null - Cześć Mirki i Węgierki!
Mój dziadek za niedługo będzie miał urodziny, w z...
źródło: comment_JJHS2tsGilT8KIOXXWjC38CoB9A2zbDa.jpg
  • 2