Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@AnonimoweMirkoWyznania: Ale panie dyktatorze czy nie masz własnej dziewczyny którą będziesz tego wszystkiego przyuczał zamiast chować się za anonimowymi po to żeby nie zostać do reszty zjechanym przez każdego kto przeczyta te twoje żałosne wypociny ? Tak w ogóle to wolność Tomku w swoim domku i niech każda się ubiera jak chce a nie żeby słuchała się jakichś stulejarzy którzy będą dyktować długość szortów czy czegokolwiek innego.
@medykydem: Akurat raczej w każdym aktywnym miejscu kultu ( nie tylko kościołach katolickich) strój raczej nie powinien odsłaniać więcej niż akurat napisał, oczywiście jest to raczej hiperbola, natomiast z odpowiednim strojem w takich miejscach całkowicie się zgodzę - dotyczy również niebieskich ;)
OP: @medykydem [sebol detected]
coś nie dokopiował waćpan całości - pisałam że w kościele. To nie jest Korea Północna gdzie nie ma kościołów, a Polska, gdzie kościołów jest całkiem sporo, a w tych obiektach panują pewne zasady ubioru

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Zkropkao_Na
OP: @sptls: @Ulubiona: @postrachNocnegoSzczura: @KrojonyAnanas:
Stwierdziłam, że jeśli napiszę w rodzaju męskim, to będzie to bardziej wiarygodne i uniknę zarzutów, że pewnie sama jestem brzydka, chodzę w burce i nie mam chłopaka...
@Asterling: ... ale kolega już wykrył, że pewnie jestem stulejką i nie mam dziewczyny

Jestem dziewczyną, mam chłopaka, a to lista czemuż mnie krew zalewa w sezonie, gdy miasto zalewa fala patokarynek i patosebków.
@AnonimoweMirkoWyznania bardziej mi chodzi o te wymagane 2 cm. Jak w Korei. Jak będzie 3 cm to już będzie za dużo? Zgorszenie będzie na cały Kościół, prawda? Strój do Kościoła powinien być stonowany, nie wyzywający. Ale pisanie już ile centymetrów może mieć dekolt to pedantyzm do potęgi. Pewnie stulejo stoisz co niedzielę pod Kościołem z linijką w ręce i sprawdzasz czy są wymagane te 2 cm. Jest za dużo to pewnie odsyłasz
@AnonimoweMirkoWyznania: Z połową się zgadzam; takie zachowania jak śmiecenie, darcie mordy albo publiczne (tak, wiem, że plaża też jest miejscem publicznym, proszę nie łapać za słówka) chodzenie w bieliźnie to podludzizm.

@frytex2: Stara, brzydka i gruba też może chodzić absolutnie w czym chce - pytanie, czy dobiera strój do obowiązującego dresscode'u, a przede wszystkim czy jest świadoma w czym wygląda dobrze.