Gorące dyskusje ostatnie 12h

Jutro o godzinie 10 rano wylosuję jedną osobę która zgarnie tą o to znaną p0lską grę ;) Czyli wiedźminka z dodatkową zawartością, zasady to plusujesz, nie oglądasz patostreamów oraz nie wygrywają zielonki które teraz dopiero założyły konto, proste? Proste! Wysyłka na mój koszt oczywiście :D
    #rozdajo #wiedzmin3 #gry

odpowiedzi (16)

Słuchajcie, ja naprawdę jestem tolerancyjny jak mogę, nie obchodzi mnie co tam sobie dorośli robią. Natomiast zabieranie na podobne parady dzieci......i jeszcze ubieranie chłopców w sukienki? To Wam w końcu chodzi o celebrację i pokazanie swojej wiary czy może indoktrynowanie najmłodszych? Tak się kończy marksizm kulturowy i ideologia gender. Daj takim palec to wezmą całą rękę
    RIP SZCZERY
    #lgbt
    #bekazkatoli
    #4konserwy
    #neuropa
    pokaż całość

odpowiedzi (82)

Znajoma, która jakiś rok temu zwyzywała mnie od potencjalnych morderczyń, bo jestem za prawem do aborcji i rozmawiałyśmy o tabletce 48 po, którą ona traktuje jako środek wczesnoporonny, zagorzała katoliczka, komentująca mój ateizm i mieszkanie z niebieskimi bez ślubu itp. - znalazła pół roku temu chłopaka.
    Dzisiaj po napisaniu do mnie, przyjechała po moją starą receptę na tabletkę 48 po, bo im guma poszła.

The end.

#zwiazki #seks #bekazpodludzi #logikarozowychpaskow #katolicyzm #rozowepaski #niebieskiepaski i trochę #bekazkatoli
    pokaż całość

odpowiedzi (77)