Wpis z mikrobloga

#oswiadczeniezdupy #polityka

No tak na poważnie, to lewactwo to
- złodzieje (chcą kraść i wydawać nie swoje pieniądze)
- gwałciciele (ściągają tu śniadych bandytów)
- mają krew na ręką (zakaz możliwości obroni bronią, brak kary śmierci, ponownie ściąganie tutaj dzikusów)

Jak z takimi można się na coś dogadać? Każda z tych rzeczy jest absolutnie nie do przyjęcia.

Prawica wolnościowa dawno przecież się pogodziła: jak chcą sobie np pakować parówkę w tyłki - to ok - ale w swoim domu a nie na ulicy. O to się prawica nie kłóci. Ale nie będzie zgody na gwałty, mordowania i dalsze kradzieże.

https://www.wykop.pl/wpis/25094083/tak-sobie-czasami-mysle-a-jakby-tak-zrobic-polityk/
  • 13
a tym ze np. cie nie kazali rozstrzelac ( brak kary śmierci)


@Mawak: mnie by nie rozstrzelali, bo nikogo nie zamordowałem.

A dzięki karze śmierci, inni ludzie podążając takim tokiem myślenia, nie zamordują ofiary podczas rabunku, aby groziło im 10 lat a nie stryczek.
@safehouse: Trollujesz? Jezeli nie, to musisz klasc sie wczesniej nastepnym razem zeby nie pisac takich glupot (a ja nie jestem ani lewica ani tych emigrantow tutaj nie chce).
@safehouse: to tak nie dziala


@haqim @Mawak: tak to dokładnie działa, że na karę śmierci idą mordercy a nie losowi ludzie z łapanki z ulicy.

A to że się zdarzają czasem pomyłki to już trudno, jak się tego mamy bać to zakażmy aut bo czasem też są pomyłki i wypadki i ludzie giną.
Można KŚ wprowadzić pod warunkiem iż jest ona wyjątkowo solidnie udowodniona - i to dobry pomysł.
@Haqim: nie zgadzasz się że lewica to po złodzieje?
- złodzieje (chcą kraść i wydawać nie swoje pieniądze)
no przecież to podstawa socjalizmu i komunizmu.

- gwałciciele (ściągają tu śniadych bandytów)
kto tu ich ściąga? Dokładniej było by napisać "odpowiadają za ściąganie gwałtów na naszych obywateli", jeżeli ten skrót był nie jasny
@safehouse:

1. Wg tej logiki kazdy kto chce miec wojsko panstwowe albo jakikolwiek rzad (wymagaja podatkow) to tez zlodziej. Generalizujesz. Ja tez chce niskich podatkow i usuniecia socjalu, ale nazywanie ich zlodziejami nie daje szansy na dialog.
2. Nikt nie chce sciagac do Polski imigrantow ekonomicznych (i oni nawet nie chca tu przyjezdzac). Tak, Polska ma mozliwosc wybrania kogo tu sprowadzi. Co wiecej, za PO jeszcze podpisala porozumienie ze bedzie sama