Wpis z mikrobloga

Mirki, to jakaś nowa forma scamu? Jest ogłoszenie, atrakcyjne 2 letnie auto (oczywiście #passerati w TDI) za połowę ceny, z maleńkim - jak na Niemcy - przebiegiem 40+ tys km. I teraz w czym jest myk? Większość opisu samochodu skupia się na "unikalnej na rynku Polskim ofercie - możliwość wysłania pliku PDF za 99zł netto, potwierdzającego - przez rzeczoznawcę itp itd - idealny stan auta, lakieru itp"... Ilu napaleńców kupi tę unikalną usługę, tylko po to, żeby w przypadku chęci kupna auta dowiedzieć się że już nieaktualne?

Zajebisty pomysł na biznes chyba ktoś sobie znalazł? Nic tylko wystawić z 10 takich perełek, niech na każdą z nich znajdzie się jeden napaleniec dziennie, to szybko licząc wpada 30 tys/msc ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#januszebiznesu #januszemotoryzacji #motoryzacja #samochody i jeszcze #grammarnazi za te znaki interpunkcyjne po spacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz
źródło: comment_3aChfB4gAg9mc2gKE6yttoht170yFUzh.jpg
  • 13
Napalony na auto za POŁOWĘ CENY. To jest kluczowe.


@graf_zero: 2 letnie auto także spadek wartości jakiś jest, a w takich sytuacjach wielu osobom myślenie się wyłącza, jak mogli kupić B7 a tu nagle wskakuje im B8 i somsiad może gula dostać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Skąd wam się wzięła ta "połowa" ceny?


@Jaraz: masz na screenie, auto za 91tys, a wg. konfiguratora nowe z takim wyposażeniem to 174tys, a swoją drogą ja nic nie pisałem chyba o POŁOWIE CENY :D
@stg44: plusujcie, niech leci w gorące bo wszyscy piszą a nikt nie plusuje. Więcej osób zobaczy to może mniej się na ten scam natnie, zgłaszać nie ma co bo koleś ma na to pewnie wywalone a Policja nic nie zrobi bo nie ma tu nic nielegalnego...
@Jaraz: aa, sorry, no tak napisałem, ale napisałem też że dwuletnie ;) skróty myślowy, chyba wiadomo o co chodzi, takie auto po 2 latach nie powinno kosztować 90tys tylko bliżej 130
jest ktos z #grudziadz kto moglby zadzwonić do tego sprzedawcy i umówić się na oglądanie tego passata?
https://www.otomoto.pl/oferta/volkswagen-passat-2015r-comfortline-2-0-tdi-dsg-full-led-navi-kamera-cena-91-500zl-ID6yz7vR.html#7d205c72e7

Takich super okazji jest więcej, np. ta Fiesta, auto z 2016 roku!! przebieg 20tys, jak to pisze sprzedający "roczny samochód za pół ceny ( nowa Fiesta w tej konfiguracji kosztuje ponad 67 tyś zł )". Malo tego - na sprowadzane samochody pełna faktura 23% i cena podana w ogłoszeniu jest ceną brutto? #!$%@? fejkiem