Wpis z mikrobloga

@rafcik89: mam to samo. szkło nie przylega całą powierzchnią tylko w miejscach gdzie są czarne ramki. w środku jest powietrze i pewnie trochę wilgoci dlatego pojawia się ta charakterystyczna tęcza.
na ekranach 2.5D niestety tak to wygląda.
@rafcik89 ziomek miał dokładnie to samo, mała na środku po dniu, dwóch większa. Telefon note 4 z B20 szkło zwykle z Ali za 2$ z tą barwioną ramką.
Problem rozwiązał tak:
Trzymasz telefon w lewej ręce, kciukiem trzymasz przy krawędzi szkło, z prawej strony przy guzikach paznokciem podnosisz szkło aż tęcza zniknie, puszczasz paznokciem i dociskasz spowrotem. Tęcza znikła, kilka dni się nie pojawia.
Spróbuj, co ci szkodzi.
  • 0
@PaulStone Coś podobnego już próbowałem tzn przyssawką od wieszaka ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak przykleiłem i odciągnąłem szkło na srodku to plama znika ale po dotknięciu zaraz się pojawia. Krawędzi nie odklejałem może spróbuje tylko gorzej jak szkło w tym miejscu nie będzie sie chciało trzymać.
  • 0
@W_Heisenberg Tak nillkin frosted, no naprawde super to pasuje do siebie boki chroni przed zadarciem się szkła. A no i dużo pewniej sie go trzyma bo sam tel jest jak dla mnie bardzo śliski.