Wpis z mikrobloga

#gdansk #kiciochpyta

Organizuje wieczór kawalerski na 10 osób w Gdańsku.
Powiedzcie mi Miraski trójmiejskie i obeznane:

1. Okolice ul Długiej to jakieś centrum ? Dobra to lokalizacja wypadowo imprezowa ?
2. Znacie może jakieś miejsce gdzie 10 w miarę kulturalnych gości może przenocować dwie noce 11-13.08 ? Jakiś jeden apartament. Coś z klasą, odrobiną prywatności - gdyby befor okazał się głośniejszy niż myśleliśmy ?
  • 8
@Polinik lol i to są te pytania po 10 razy dziennie, o które tak was dupa bolała? Swoją drogą okropne miasto, niespecjalnie ładne, komunikacja żenująco słaba, tabor sprzed 15 lat, skm sprzed chyba 25, ludzie niesympatyczni i jacyś tacy spieci i z kijem w dupie, oburzeni że cokolwiek śmiesz zapytać, starówka 6/10 pełna zataczajacych się dresow, ludzie wpadający po pijaku pod tramwaje (widoczni nie słyszeli wycharczanego głosem Vadera "uwaga tramwaj" z głośnika
@ryhu: Szukam , szukam i lipa. Na airbnb wolne, dzwonie pisze paczki śle i okazuje się że zajęte.
Znalazłem już kilka wspaniałych ofert :
Apartament dla 10 osób - pokój 6 osobowy na ulicy xxxx + pokój 4 osobowy na ulicy yyyy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie poddaje się, może coś się uda znaleźć.
@Afropolon 1. Tak, już o 8 rano panie zapraszają do Obsession ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2. Dużo osób jak na jeden apartament( ͡° ʖ̯ ͡°) pewnie będziecie musieli znaleźć coś typu 4+6
Widziałam co prawda reklamy jakichś apartamentow ale w średniej okolicy, nie chcielibyście wracać w nocy, więc z fartem mirku