Wpis z mikrobloga

Jak mi jest smutno. Jak mi jest #!$%@? smutno. Ja wiem, że trzeba było zrobić miejsce dla Haywarda, a w sumie Bradley za rok odszedł by i tak za nic, ale to jest ostatni z tej ekipy dzięki której zakochałem się w Celtics. Jego kariera zaczynała się kiedy zacząłem poznawać ligę, więc mam do niego ogromny sentyment, w swój sposób razem dorastaliśmy w NBA: on jako gracz, ja jako coraz bardziej świadomy kibic. Mało jest zawodników, którzy mimo widocznego braku aż tak dużego talentu praktycznie rok w rok stopniowo się rozwijają, Bradley mimo kontuzji i innych ograniczeń charakterem i zaangażowaniem nadrabia wszystko, dzięki czemu teraz jest graczem dużo lepszym niż początkowo zakładano, graczem docenianym chyba przez każdego. Wiem, że to jest tak naprawdę jeden z wielu graczy w tej lidze, jeden z wielu graczy którzy byli w Bostonie przez te lata, ale mam niesamowity sentyment do niego i niespodziewanie mocno mnie boli fakt, że nie zobaczę go w następnym sezonie w Celtics. Koleś nie jest gwiazdą ligi, a czuje się jakby Boston tracił gracza pokroju Lebrona. Strasznie dziwne uczucie. Dzięki Avery za wszystko!

#nba #celticspride
parooow - Jak mi jest smutno. Jak mi jest #!$%@? smutno. Ja wiem, że trzeba było zrob...

źródło: comment_TeLnymfX9Pbvj1evpu0db7zqbYxr8mEO.jpg

Pobierz
  • 16
@Weed233: Mnie o to nie pytaj, bo mi też się nie podoba to co robią. Sam Hayward to bardzo fajny gracz, Morris w sumie też nie jest złym pomysłem, bo to jest całkiem spoko strecht four, ale fakt, że to wszystko kosztuje Bradleya + MAMY #!$%@? DWÓCH NAPRAWDĘ DOBRYCH MŁODYCH SKRZYDŁOWYCH TO NA #!$%@? KOLEJNY ZAPYCHACZ MINUT. No i to, że Thomas dostanie maksa za rok to już teraz powoduje we
Uznajcie mnie za hejtera ale uważałem że Boston z tymi pickami musi odpalić i po cichu liczyłem ze są tam ludzie którzy uznają że należy budować zespół na potężnym IT, no i tak się stało ze karzel zostaje ich graczem na kolejne lata, Fultza nie mają i jeszcze w dodatku leci Bradley :D odbije im się czkawka ta wiara w karła i będą smutno spoglądać na Sixers i Bucks w kolejnych latach
@Weed233: Co do Fultza to prawda, postawienie IT ponad nim to duży błąd, jak oglądałem Summer League bolało strasznie. Jedyny plus tego wszystkiego jest taki, że tak naprawdę jest jeszcze szansa na coś dobrego, dalej są 2 picki w top 10 draftu za rok, dalej jest Tatum i Brown, problemem Bostonu w porównaniu do 76ers i Bucks jest niezdecydowanie w którym iść kierunku i brak franchise playera, którym mógłbyć Fultz. Muszą
Co do Fultza to prawda, postawienie IT ponad nim to duży błąd,


@parooow: przeciez Ainge powiedzial ze i tak by wybral z jedynka Tatuma. Wiec wolal cos jeszcze na tym skorzystac. A Tatum jak sam przyznasz zapowiada sie wysmienicie.
@thrawn41: Nie chcę mi się za bardzo wierzyć Ainge'owi, że chciał wybrać z 1 Tatuma. No nie wygląda źle, ale mam po prostu wrażenie, że Fultz ma wyżej sufit. No i najważniejsze, że naprawdę ciężko będzie Tatumowi znaleźć dużo minut w rotacji, a to jest gracz który jednak lubi mieć piłkę w dłoniach. No i ciągle mam z tyłu głowy, że ściągnięcie Fultza i wymiana Thomasa mogła dać coś bardzo fajnego
@parooow: A ja tam #!$%@? i w swoich Celtics w 2k17(kończę 2 sezon, 354 godz. życia) Bradley'a zostawiam na zawszę:) Dla mnie jest on symbolem nowej ery Celitcs po latach niebytu, takim dzieckiem które urodziło się już po wojnie i nie doznało głodu ani biedy:)