Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  #wroclaw koparka na krakowskiej rozwaliła chyba jakiś kabel, kula ognia i iskier. Fajnie mruga w rytm połowy miasta (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) zaraz przy stacji LPG więc pewnie zamkną zaraz drogę. Mam nagranie z kamerki samochodowej ale nie mam czasu wrzucić.

  odpowiedzi (53)

 • avatar

  Witam. Zaczynamy weekend i dzisiaj odpadają pierogi z kapustą które miały 53.06% głosów. Zostały już tylko trzy smaki pierogów i jak zawsze głosujecie na najgorsze! Do dzieła!
  ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  Jeśłi chcesz być jutro wołany możesz kliknąć w plusa lub też zaobserwować tag -----> #wykopowawykreslanka pokaż całość

  odpowiedzi (38)

 • avatar

  Pamiętacie jak środowiska katolickie protestowały w sprawie tęczowych piątków? KTO MIECZEM WOJUJE, OD MIECZA GINIE... XD
  Szkoła odwołała koncert katolickiego zespołu po protestach rodziców. Część ich utworów wprost odwołuje się do Boga i Maryji, ale także aborcji, unii europejskiej itd.

  Pierwsze dni w mocnym szoku, panika, rozterka, mówi: to niemożliwe, zerkając do lusterka, nasza bohaterka nawet nie wie, kto jest ojcem, dzwoni po kolei, każdy chce dać pieniądze na aborcję. A tymczasem w jej łonie bezbronny skazaniec, jak w celi śmierci, oczekuje na wyroku wykonanie. Ona już zmęczona, zamyka apartament i uderza w spanie

  Co ciekawe przeciwko odwołaniu protestują środowiska, które pierwsze krzyczały by nie dopuścić do "tęczowych piątków", argumenty?

  czy koncert naruszał w jakimkolwiek stopniu przepisy prawa i czy decyzja dyrektora o odwołaniu spotkania "nie stanowi dyskryminacji ze względu na wyznanie, w szczególności zaś, czy nie narusza art.. 48 i art. 53 Konstytucji?".
  O jak kisnę ( ͡° ͜ʖ ͡°).

  #neuropa #bekazkatoli #polska #rakcontent #bekazpodludzi #lgbt #patologiazewsi #prawo
  pokaż całość

  odpowiedzi (6)