Wpis z mikrobloga

Opłaca się wciąż kupić GTA V, żeby grać online? Nigdy nie grałem, chciałbym kupić i grać online, jak to z tym jest? Dużo ludzi gra? Długo się czeka, żeby ktoś doszedł do jakiegoś napadu? Można tam robić jakieś zadania samemu?
#ps4 #gtav
  • 9
@Peno: dokładnie tak jak wyżej, jak chcesz grać samemu to raczej nie warto kupować, na publicznych biegają dzieci z minigunami i niszczą wszystko co się rusza, jakbyś miał z kim grać to jest sporo frajdy. Niestety po jakimś czasie zdajesz sobie sprawę jaka ta gra bez płacenia to jest grindfest (aby coś zarobić) i po prostu przestajesz grać ;p
Można tam robić jakieś zadania samemu?


@Peno: można, ale gra samemu bardzo szybko się nudzi. Masz bodajże 5 napadów, do tego przygotowania, a reszta to jakieś misje albo wyścigi i grindowanie kasy żeby mieć na cokolwiek. Jeśli masz zamiar grać samemu to odpuść, bo nie ma sensu grać z randomami, którzy psuja rozgrywkę.
@Peno: ja samemu gram misje bo mi sie na randomow nie chce czekac' cos tam zarobisz. Ale zeby poznac cala gre musisz miec stala ekipe ktora Ci nie bedzie wychodzic w polowie napadu.

Jak kupisz to wolaj od razu albo pisz pw. Ja jestem chetny na gre online tylko szukam ludzi ktorzy beda chcieli wlasnie napady grac, misje, securoserv itp. a starzy gracze zygaja napadami i paczkami i graja jakies #!$%@?...