Wpis z mikrobloga

Chciałbym się podzielić wrażeniami na temat elektrycznej hulajnogi od #xiaomi.

Przejechałem już na niej ok. 70km jeżdżąc codziennie do pracy - ok. 3km(licząc powrót). Bateria starcza na mniej więcej 5 roboczych dni dojazdu. Poruszam się na niej po ulicy, kawałek po chodniku na ładnych nowych płytach. Opony są pompowane więc nawet na starych poniemieckich płytach da radę jechać choć wolniej.

Przyśpieszenie jest mega responsywne na normalnym trybie, mamy jeszcze tryb eco który na miasto polecam szczególnie na chodniki. Oszczędzamy tym samym baterie i komfortowo startujemy. Bezszczotkowy silnik w przednim kole jest bardzo cichutki, ludzie nawet nie mają pojęcia, że to coś jest elektryczne ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sam obawiałem się czy moc 500W styknie, ale naprawdę wystarcza.

Jakość wykonania całej ramy na poziomie Apple. Ładowanie trwa stosunkowo szybko, nie liczyłem dokładnie, ale powinno to zająć ok. 4h. Do tej pory nie zauważyłem żadnej wady choć od jakiegoś czasu aplikacja nie chce się zawsze łączyć, może wina telefonu nie wiem, niedługo powinienem dostać Mi6 więc dam znać czy sytuacja się poprawiła.

Jeśli ktoś pracuje w mieście lub ma stosunkowo blisko do niej to bardzo polecam hulajnogę. Po złożeniu 12kg się praktycznie nie czuje niosąc to jak walizkę. Kompaktowy rozmiar robi robotę. Każdy kto spróbuje się na niej przejechać jara się jak dzieciak, na mieście też robi furorę jak #!$%@? bezszelestnie koło Januszków ( ͡ ͜ʖ ͡)

Dla porównania na focie Phantom 3 pro.

Kupiona z #gearbest


iAdamM - Chciałbym się podzielić wrażeniami na temat elektrycznej hulajnogi od #xiaom...

źródło: comment_T2q0wGyD6dbVF3LDpKlDsPS5nY3M7b6o.jpg

Pobierz
  • 81
@iAdamM: 1. Czy można jechać na niej standardowo odpychając się nogą (np. po wyczerpaniu baterii?). 2. Czy podjedzie pod stromą górkę, np. Piotra Skargi od ronda Giedroycia do Jasnych Błoni? (Też jestem ze #szczecin a tamtędy jeżdżę do pracy).