Wpis z mikrobloga

Ledwo 27 godzin minęło od ostatniej wrzuty na temat kampanii #pathfinder: Kingmaker, a już przyszedł czas na kolejne. Dzieje się w tych ostatnich godzinach, dzieje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zapowiedziano live gameplay na twitchu - niestety ta informacja jest nieco spóźniona, transmisja miała się zacząć koło 5 rano polskiego czasu, materiał ma się jednak pojawić także na kanale na youtube. Dodatkowo zaprezentowano jak będą pokazywane specjalne wydarzenia w grze.

Ostatnie 24h na Kickstarterze - odbyło się AMA na Reddicie z Alexandrem Mishulinem oraz Chrisem Avellone. Podsumowanie znajduje się tutaj.

Osiągnięto 800k $ - oznacza to odblokowanie archetypów i dodatkowych opcji klasowych. Celem za okrągły milion ma być dodatkowa grywalna rasa, wybrana spośród aktualnie nieznanych trzech w ankiecie dla wspierających.

Do końca akcji zostało nieco ponad 17h (kampania kończy się o 5:59 jutrzejszego ranka według czasu polskiego).

#rpg #crp #gry
Pobierz Lisek_Chrystusek - Ledwo 27 godzin minęło od ostatniej wrzuty na temat kampanii #path...
źródło: comment_i70o3aAy3XZ3KYfO9ZfF514z5q2ouqxL.jpg
  • 7
@Lisek_Chrystusek: Na RPG Codex ktoś zrobił zestawienie najciekawszych/nowych informacji:
http://www.rpgcodex.net/forums/index.php?threads/chris-avellone-appreciation-station.101693/page-151#post-5198523

Z jednej strony gra zapowiada się interesująco, z drugiej ma sporo elementów, których nie lubię, np. system walki RTwP albo romanse:

That is correct (and you can have romance outside of companions as well, not sure if we confirmed that in the last AMA). We also try and include other relationship arcs as well, not just romance.


Wciąż się waham czy
@Bethesda_sucks: we wpisie jest link do podsumowania na forum Paizo. Co do RTwP są tam dwie ciekawe informacje:

-Combat format is Real Time with Pause. There's going to be an option for auto-pausing combat at the beginning of each "turn", essentially making it quasi-turn-based. "Turns" last approximately three seconds.

-The decision to use RTwP was a legal one.


Auto-pauza może sprawić, że nie będzie tragicznie. Zastanawia mnie o co chodzi z
@Bethesda_sucks: wołam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja uznałem że przeboleję Twitcha i kończę oglądanie, jak na coś co jest określane jako "Alpha test" jest naprawdę dobrze. Sierpień 2018 zdecydowanie jest terminem, który mają spore szanse dotrzymać. Z tego co widać RTwP działa tutaj stosunkowo dobrze, bardzo ciekawie prezentują się rozmowy oraz zdarzenia. Sporo opcji pociąga za sobą zmianę charakteru, ale w ciągu gameplay'a charakter bohatera cały czas
LisekChrystusek - @Bethesdasucks: wołam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja uznałem że przeboleję Twitcha...