Wpis z mikrobloga

Witam, tu jeszcze raz #chinskiekody i kilka promocji.

w Gearbest specjalnie dla Polski:
Xiaomi Powerbank 2 - 10000 mAh Ultra-thin w cenie 14,99$ z kodem GearXUt5 (bez refa)
Xiaomi Power Bank 2 20000mAh w cenie 24,99$ z kodem GearXPE1 (bez refa)
Xiaomi Redmi Note 4X 3/32GB czarny international w cenie 144,99$ z kodem GearN4X (bez refa)
Laptop Xiaomi Air 12 - w cenie 446,99$ z kodem GearAir12 (bez refa)
Xiaomi Mi Max 2 4/64 GB złoty w cenie 263,99$ z kodem RUMIMAXAFF (bez refa) - trochę drożej niż wczoraj:
a także:
LeTV LeEco Le 2 X520 3/32 GB w cenie 119,99$ z kodem FTLETV (bez refa)

W Cafago:
Już było wcześniej, ale taniej nie było, więc dodaję #cebuladeals
Xiaomi Redmi Note 4X 3/32GB w cenie 130,00 z kodem PZ00RO32 (bez refa)

W Tomtop taniej, niż w Gearbest:
Xiaomi Power Bank 2 20000mAh w cenie 21,99$ z kodem XM20000 (bez refa)

A w tym wpisie promocje na Mi6 i inne produkty

W przypadku produktów z magazynu CN w Gearbest - warto wybrać przesyłkę Priority Line - minimalne szanse na VAT i dodatkowe opłaty. Przy zamówieniu w Banggood warto wybrać wysyłkę Priority Direct Mail - także zmniejsza szanse na VAT.

Obserwuj #chinskiekody aby nie przegapić żadnej okazji lub dodaj go na czarnolisto, by nie oglądać niepotrzebnych wpisów. Sprawdź starsze wpisy, by znaleźć oferty na inne #telefony, których nie było w tym zestawieniu lub dodaj wpis do ulubionych, by wrócić do niego później.

Chcesz być zawołanym do promocji? Zapisz się na listę powiadomień Chińskie kody

Powyższe linki są linkami typu "ref", ułamek wartości zakupionego produktu wspiera moją dalszą pracę pod tagiem #chinskiekody Możesz także kliknąć w link bezpośredni "bez refa" - wybór należy do Ciebie. W obu wypadkach nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, zaś wybór linku nie ma wpływu na końcową cenę produktu.

Informacje o nas:
Aktualna oferta Hong Kong Goldway z Aliexpress
Aktualne kupony rabatowe do iBuygou
Telefony Xiaomi w Banggood i w Gearbest
Odkurzacze automatyczne iLife
Informacje na temat zwrotów z Cashback
Strona ChinskieKody

Link bezpośrednie:


#xiaomi #gearbest #cafago #tomtop #kodyrabatowe #kupony #powerbank #letv #air12
Pobierz rybakfischermann - Witam, tu jeszcze raz #chinskiekody i kilka promocji.

w Gearbes...
źródło: comment_LLKKGQb4veC1cN8yKoZ2ahPJD3I0sqmR.jpg
  • 9
Wołam zainteresowanych (95) z listy Chińskie kody
Możesz zapisać/wypisać się klikając na nazwę listy.

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Masz problem z działaniem listy? A może pytanie? Pisz do IrvinTalvanen

! @rybak_fischermann @Boniekk @srogie_ciasteczko @bananzo @ZewBorsuka @fidel @Ghalard @zelmis @#!$%@? @kiwors @poxie @braffka @lechuu @sake12 @michal01111 @maks1823 @wally1976 @CoZaGamon @RocketSlayer @Shinoks @Frexor @Felonious_Gru @maslokm @meetom @lord_100 @browarPL @marceli-grabowski @wykopuser @mrKoval @brudny @zales13 @Cock_Inside @D0m3L @gorush @matti_aa @Gametleman @Dowluk @MikeR @emqu16 @Tr0jan @MortenH @
Oferty na Redmi Note 4X kuszą, ale jednak muszę mieć B20. Pozostaje mi czekać na Redmi Note 4.

@rybak_fischermann: A tak z czystej ciekawości. Jest jakiś okres (np. przed świętami, itp.), kiedy sprzęt jest wyjątkowo tani? Mam pomysł na prezent dla żonki, ale z grubsza mi się z nim nie spieszy i mógłbym poczekać nawet do kilku miesięcy.
@rybak_fischermann: Nie było napisane kiedy ten produkt konkretnie ma być wysłany, ogólna tabela czasów transportu z podziałem na kraje, oraz że średnio processing trwa 3 dni, a dla małych zamówień od 1-3 dni.