Wpis z mikrobloga

@wiewior_s no to jest dobry pomysł z używkami. A jak z awaryhnoscia? Gwarancja konieczna?
Myślę nad wariantem: na razie ps4 pro, nacieszyć się jakimiś fajnymi gierkami a jak mi się znudzą to wtedy może dokupić VR.
@Mr_kolek: ja nie mialem zadnych problemow z niczym, ale gwarancja to jak ubezpieczenie;) mala szansa ze sie przyda, ale jednak czasem sie przydaje. Osobiscie nie zawracalbym sobie gwarancja glowy, ale powiedzmy ze stac mnie na takie ryzyko ;p mysle ze jak najbardziej mozesz sobie vr dokupic pozniej, jest masa gier bez vr na ps4:)
@wiewior_s powiedzmy ze mnie też stać ale wolę wybrać najoptymalniejszy wariant.
A jak jest ze sterowaniem w zwykłych grach? Tylko kontroler? Czy sa jakies myszki i klawaitury doczepiane czy może takie rzeczy i tak nie mają sensu?
@Mr_kolek: niby jest jakis patent na myszke w grach, ale nie spotkalem sie jeszcze z gra w ktorej bylyby mi w jakikolwiek sposob potrzebne. Klawiature zwykla bezprzewodowa USB dobrze miec podlaczona jak bedziesz pisal z jakimis ziomeczkami na czacie, do gier zbedne. Jak nie grales za bardzo na konsoli wczesniej to pewnie jak bedziesz chcial pograc w FPS to troche czasu Ci zajmie przestawienie sie na sterowanie padem, ale spokojnie, przyzwyczaisz
@Mr_kolek: wystawili kiedys w jakims markecie przed premiera, jak pogralem chwile to wiedzialem ze chce to miec i zamowilem przedpremierowo :) ale teraz uzywam bardzo rzadko, bo jak mam dluzsza chwile to mecze tradycyjne gry(chociaz vr sprzedac bym nie sprzedal i tak:D) czy teraz mozna potestowac ciezko powiedziec. moze jakis mirek z Twojego miasta Ci pokaza za browar jak dobrze poszukasz;)