Wpis z mikrobloga

@bmax: @morfis2: @pixel_: @godoto: Możecie założyć nowe konto Google lub skorzystać np. z konta kogoś z rodziny, przy dodawaniu karty można też podać inne dane osobowe. Ja już wcześniej korzystałem z Android Pay przy pomocy konta brata na jego telefonie, dodałem u niego moją kartę, a teraz w aplikacji przełączyłem się na moje konto Google, dodałem tę samą kartę i dostałem ten bon bez żadnych problemów.
@Templar no ja zauważyłem tak, ze jak założyłem nowe konto na telefonie z ta sama karta to nie mogłem wpisać kodu, zas jak wziąłem kartę swoją i wpisałen na tel dziewczyny to juz sie pojawił kupon, potem na tel mame tez.. A na nowym koncie na tej samej karcie ni chuhu
@andrzej_cebulak: To może jest jakieś ograniczenie przy nowych kontach? Bo ja ogólnie użyłem tego samego telefonu brata, no i wcześniej aplikację Android Pay powiązaliśmy tylko z jego kontem Google i tam dodałem swoją kartę, bo chciałem zobaczyć jak tym się płaci :P A teraz tylko w aplikacji zmieniłem na swoje konto Google, dodałem jeszcze raz tę samą kartę i bez problemu zaakceptowało ten kod promocyjny (na koncie brata wyskakiwał oczywiście komunikat,
@andrzej_cebulak: @Templar: Bo ograniczenia są takie, że możesz na kilku telefonach, zawsze z użyciem nowego fejk konta, używając ciągle tej samej karty. Jeden telefon i konto = jeden kupon. Dodatkowo prawdopodobnie da się jakoś robić to na emulatorze, ale nie wyszło mi to i już sobie dałem spokój z tym. Może ktoś ogarniający Androida i rooty dobrze, to umiałby to zrobić, żeby obejść tam ten Safetycośtam.
@Reality: OK, to sprawdzę, bo w sumie mam jeszcze 3 tablety i to w miarę nowe z zainstalowanym Nougatem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tylko jak się uda to zastanawiam się czy warto teraz brać te kupony na każdym możliwym urządzeniu, bo może za jakiś czas zaczną rozdawać jeszcze lepsze kupony do innych miejsc :P
@Templar: Lol bierz. Xd Kod jest ANDROID20, a przy innych promocjach będzie nowy kod i znowu będzie można na każde urzadzenie raz wziąć. W sensie zakladajac, że by była jakaś promocja, bo kij wie. :P Korzystaj skoro mozesz.
@lukasz-luka: Karta może być ta sama.

@Reality: Okazało się, że mogę bez problemu z Google Play pobrać, zapomniałem że Android Pay można też używać przy płatnościach w niektórych aplikacjach i sklepach internetowych i dlatego Google pozwala zainstalować to na urządzeniach bez NFC, no i nawet przy pierwszej konfiguracji o tym informuje. No i oczywiście nie było problemu z wygenerowaniem kolejnego bonu z użyciem tej samej karty ( ͡° ͜