Wpis z mikrobloga

@lemansblue: no to już wogóle bajka. Najlepiej byłoby dla mnie kupić za gotówkę ale chcę go zamortyzować w dwa lata i wykupić na os prywatną także tylko leasing. Jutro mirku 8:20 odezwe się do CIebie

A i z ciekawości, ojciec rozgląda się za nowym Tusconem, diesel i automat musi być. Reszta obojętna
@xspeditor Postaram sie cos znalezc ciekawego, tylko nie #!$%@? sie do lamp. Dzis naprawiłem ledy, pol lampy rozcialem w swojej zeby wyjac moduly Led. Skrecilem ja na szybko i tez jest krzywo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@lemansblue: hah, ogólnie nawet nie będę jechał oglądać tego auto bo szkoda mi czasu, postaram się dogadać ze sprzedawcą że ja zrobię przedpłatę na serwisie BMW, jeżeli będzie miał czas to podjedzie na sprawdzenie, raport wyślą na @ i jak będzie ok to juz z $$ pojade po auto
@xspeditor octavie III rs bardzo fajne auta. Dzis mialem podobna kupowac tylko Race Blue, przebieg podobny troche lepsze wyposażenie niz ta czerwona. Ale na gotowo wyszlaby okolo 94k wiec odpuscilem. Do 90k bralbym. No i OIIIvRS nie ma co brac w manualu. Jak VAG to tylko DSG/Stronic
@lemansblue: dziękuje za rady. Widzę że III RS żeby fajna była to over 80k trzeba dać co jest jak na dzisiaj zbyt wiele dla mnie. Dziękuje tez za radę o ASO, widzę że kupno auta stanie się przyjemnością dopiero wtedy jak będę kupował nowe w salonie, bo tam mnie nikt nie oszuka
@xspeditor oj w ASO to czasem dzieja sie gorsze rzeczy niz na placu u Mirka ( ͡° ͜ʖ ͡°) da sie kupic dobre auto uzywane. Trzeba tylko dobrze trafic. Masz dobry budzet na E92 wiec mysle ze uda sie kupic dobry samochod. Ale jak ktos sprzedaje drozsze auta to w ASO jest czesto i ma tam juz pewnie jakies wtyki. Sam wchodze czesto do ASO VW na czesc,