Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Od wczoraj obserwuje tag i czyli mamy tak.

  1. Nieuleczalnie chore dziecko, którego całym pozostałym "życiem" będzie wegetacja. Nigdy nie będzie widział, nigdy nie będzie słyszał, nigdy nie będzie czuł, nigdy nie będzie mówił, nigdy nie będzie reagował na jakiekolwiek bodźce. Będzie tylko ciałem podłączonym do aparatury, która będzie udawać, że go podtrzymuje przy życiu pompując w niego tlen.

  2. Lekarze z całego świata się mylą. W UK same konowały, oszuści, leczą raka paracetamolem i w ogóle ludzie tam dożywają góra 30 lat bo opieka medyczna nie istnieje, średnia długość życia w Anglii to 26 lat. No bo oczywiście statystyki kłamią i nie jest to 80 dla mężczyzn i 83 dla kobiet. Tak źle tam leczą w razie czego.
  Za to dzięki wielkiej wierze i czuwaniem boga nad Polakami, u nas jest to aż 73 dla mężczyzn i 80 dla kobiet(Dane GUS 2017)

  3. Badali go lekarze z UK, Niemiec i Włoch, kilka miesięcy temu podali, że nie ma najmniejszych szans na wyleczenie tego dziecka. 70% mózgu jest papką, pozostałe 30% martwe. Działa jedynie rdzeń mózgowy. Została podjęta decyzja sądu o odłączeniu od aparatury. Wybuchła ogromna gównoburza.

  4. Lekarze powiedzieli, że po odłączeniu nie przeżyje 3 minut(brak źródła!!) że sam nie będzie oddychał nawet kilka sekund(brak źródła) Ogólnie pojawiła się masa fake newsów na temat stanu tego dziecka itp. Oczywiście źródła brak, blogi, youtube, wykop, reddit, fora itp. Wszyscy się znają, tylko nie lekarze, którzy go badali.

  5. Rodzicom zostaje wmówione, że jest szansa na wyleczenie tego dziecka. W Y L E C Z E N I E.

  6. Rodzice słysząc to chcą leczyć, jest to zrozumiałe, w końcu emocje chyba zawsze wygrają ze zdrowym rozsądkiem.

  7. Dziecko chcą przetransportować do Włoch w celu leczenia, leczenia choroby której wyleczyć się nie da. Mózg nie odrasta, mózg się nie zregeneruje. Tutaj nie da się nic zrobić.

  8. Oczywiście pojawiły się dwa obozy. Zdrowo myślących ludzi, którzy widzą jak bardzo beznadziejna jest ta sytuacja i że w tym przypadku nie da się nic zrobić. I banda oszołomów, którzy twierdzą, że mózg magicznie odrośnie i dzieciak będzie żył długo i szczęśliwie.

  9. Ludzie obrzucają się gównem jak małpy w zoo. Do żadnej ze stron nie trafiają argumenty, chociaż w tym przypadku to "LEWAKI" mają racje. Najlepszym wyjściem dla tego dziecka, jego rodziców i ogólnego spokoju jest pozwolenie temu dziecku umrzeć. Tak, umrzeć. Chociaż, ono już nie żyje. To jest podtrzymywanie trupa z powodu egoizmu pewnej grupy osób.

  10. Najlepsze na koniec. Tym, co ma uzdrowić tego dzieciaka jest... B Ó G. Tak. Dotyk papieża, modlitwa do rity czy inne czary zabobony. Poważnie kurwa? Poważnie...? Papież go dotknie i mu mózg odrośnie?

  Pamiętacie, jak ludzie się śmiali, że jakby doszło do apokalipsy zombie, to by lewaki walczyły o równe prawa dla ludzi i zombie? Te by ich jadły, a ci nadal robili by to samo?

  Patrząc na sytuacje z tym dzieckiem, to raczej katole, prawaki i inne cudaki by walczyły o równe traktowanie zombie, bo skoro się poruszają to żyją, a każde życie trzeba chronić.

  #alfieevans #bekazprawakow #bekazpodludzi #bekazkatoli
  pokaż całość

  odpowiedzi (33)

 • avatar

  Panie i Panowie, oto największy przełom w medycynie naszych czasów. Odkryto, że dzięki zastosowaniu najbardziej zaawansowanej technologii* jesteśmy w stanie pobudzić tkankę mózgową do regeneracji! Odbudowa nawet w 75%! Koniec z chorobami neurodegeneracyjnymi! A to wszystko dzięki naukowcom z prestiżowego portalu wykop.peel

  pokaż spoiler * modlitwa


  #alfieevans #medycyna #pdk #bekazkatoli
  pokaż całość

  odpowiedzi (28)

 • avatar

  Przyznam wam, że trochę śmiechłam ( ͡º ͜ʖ͡º), uwieczniłam na zdjęciu srającego bociana XD
  #smiesznypiesek #heheszki #zwierzaczki

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  odpowiedzi (21)