•  

  3 085 - 3 = 3 082

  Autor: Blake Crouch
  Gatunek: thriller/sensacja/kryminał

  Tytuł: Wayward Pines. Szum
  ★★★★★★★★★☆

  Tytuł: Wayward Pines. Bunt
  ★★★★★★★★★☆

  Tytuł: Wayward Pines. Krzyk
  ★★★★★★★★★☆

  Pozwolę sobie skopiować opis z lubimyczytać.pl:
  Agent specjalny Ethan Burke przybywa do Wayward Pines w stanie Idaho w poszukiwaniu dwóch zaginionych funkcjonariuszy. Tuż po tym, jak przekracza granice miasta, rozpędzona ciężarówka taranuje jego auto. Burke traci pamięć. Nie wie, kim jest i gdzie się znajduje. Szybko jednak zauważa, że w miasteczku dzieją się dziwne rzeczy, a kontakt ze światem zewnętrznym jest niemożliwy. Ethan ma nowy cel: przetrwać.

  Miałem długą przerwę po ostatniej przeczytanej książce, ale w pewnym momencie przypomniałem sobie, że jakaś mirabelka kiedyś polecała serial na podstawie tej trylogii. No to sobie przeczytałem :D Spędziłem tydzień w uniwersum stworzonym przez Blake'a Croucha i chciałbym pobyć tam jeszcze dłużej. TO BYŁO GENIALNE. Naprawdę. Przez ani jedną chwilę nie poczułem znużenia książką. Akcja jest prowadzona cały czas w napięciu, opisy były ciekawie napisane, czasami nieco obszernie, ale to nawet lepiej. Naprawdę szacunek dla autora za to co stworzył :>
  Mocno polecam!

  pokaż spoiler teraz czas na serial :D

  #ksiazki

  #bookmeter

  źródło: vignette1.wikia.nocookie.net

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • odpowiedzi (22)

 • avatar

  Ja to widzę tak:

  Rosja skupia 100 % uwagi na inwazji na Ukrainę i uderza wedle przewidywań. Wtedy my przerzucamy 100 % sił na wschodnią granicę i atakujemy kompletnie zaskoczonych Rosjan, którzy część wojsk zaczynają kierować na zachód. Wtedy Chińczycy, z którymi wcześniej zawarliśmy tajemny pakt Kaczyński-Jinping, rozpoczynają inwazję od wschodu. Na domiar złego ukraińskie wojsko rozpoczyna walkę partyzancką. Rosja wzięta w kleszcze kapituluje, a my dokonujemy rozbioru wraz z Chinami.

  Dzięki #nowylad zaledwie w kilka lat na ziemiach na wschód od Moskwy ,miasta przy dynamicznym rozwoju stają zaczynają przypominać europejskie stolice. Ludność przysięga wierność naszemu rządowi i Polska staje się potęgą. Premier Mateusz Morawiecki organizuje "zaślubiny Rusi z Polską", które mają miejsce na placu czerwonym w Moskwie, ku uciesze setek tysięcy wiwatujących.

  Program rodzina 500 + odnosi ogromny sukces na naszych wschodnich ziemiach. Dzietność mocno się poprawia. Miejsce Gazpromu zajmuje światowy lider - Orlen, a miejsca pracy tworzy Państwo, na czele z światowymi gigantami: Orlen, Pocztex, PKO, PGE, Węglokoks, Polski Cukier.

  Władimir Putin zostaje skazany na dożywocie za zamach smoleński, a wraz z nim za wspołudział sądzony jest również Donald Tusk, którego osobiście wydaje nam Bruksela. Kara to 15 lat i skreślenie z życia publicznego. Poparcie jego partii spada do 0 %, a PiS sprawuje rządy jednopartyjne. Trwarde, aczkolwiek miłościwe, z myślą o polskich dzieciach, matkach i emerytach.

  #heheszki #bekazpisu #ukraina #rosja #wojsko #gospodarka #ekonomia #pasta #niebieskiepaski
  pokaż całość

  odpowiedzi (74)

 • avatar

  Panie Rossmann, a gdzie opcja wsparcia potrzebujących mężczyzn i chłopców?

  #pieklomezczyzn #pieklokobiet #rossman #rownouprawnienie #lewackalogika

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  odpowiedzi (109)