Wpis z mikrobloga

Mirabelki i Mireczki,

Zapraszam Was do zapoznania się z artykułem, w którym przedstawiam jedne z najbardziej interesujących ruin zamków wśród naszych Orlich Gniazd. Przez długi czas były one niedostępne dla zwiedzających ze względu na zły stan techniczny, jednak od roku ponownie otwarto tam ruch turystyczny, po szeroko zakrojonych pracach konserwatorskich. Mowa o Zamku Tenczyn w Rudnie.

Link do znaleziska: https://www.wykop.pl/link/3827085/ruiny-zamku-tenczyn-w-rudnie/

Pozdrawiam i z góry dziękuję wszystkim wykopującym!
P.....l - Mirabelki i Mireczki,

Zapraszam Was do zapoznania się z artykułem, w któ...

źródło: comment_XYvpXpTliZHFPPqAolgxIYWQ6vN7ig6W.jpg

Pobierz
  • 17
Poniżej wołam osoby, które wyraziły chęć otrzymywania powiadomień o nowych wpisach. Jeśli ktoś chciałby dopisać się do listy, proszę o wiadomość w PW. Ewentualnie zachęcam do obserwacji pierwszego tagu, którym opatrzone zostało linkowane znalezisko (tag autorski).

@Permanent-Travel: Z A4 wygląda, jakby twórca popełnił błąd stawiając go na takim pagórku. Jednak gdy już podjedzie się na parking i podejmuje się próbę podejścia - pierwsze wrażenie pryska jak mydlana bańka.

Swoją drogą byłem tam w trakcie renowacji zamku. Największą robotę zrobiło wycięcie drzew na wzgórzu, gdyż 4 lata temu był praktycznie niewidoczny zza drzew.