@BooB: Też pudło jeden i powiem Ci, że nam trafiają się takie pajace całkiem regularnie (+ w draftach). Dzisiaj natomiast zaczęliśmy ligę weekendową - zobaczymy czy trafimy na jakiegoś przychlasta tego rodzaju
@chim3ra: No i świetnie, ja rownież - zdarzało się stracić bramkę w 90 minucie, ale co z tego. Wolę stracić niż nieuczciwie wygrywać, bo i po co ;) Niedługo sprzedajemy wszystkie składy i będziemy pykać już tylko w drafty ;)
@Aerials: Przedwczoraj straciłem właśnie tak gola - finał eliminacji, końcówka spotkania. Mogłem grać na czas, bo było 2-1 dla mnie, ale ja grałem normalnie i straciłem gola w 90 minucie, by w karnych przegrać :( Ale wczoraj rola się odwróciła - w 89 minucie strzeliłem gola na 1-0 i wygrałem finał.
@Aerials: @chim3ra: też mnie tacy wkurzają, najgorsi są tacy co opóźniają do granic wykonywanie rzutów rożnych i wznawianie gry bramkarzem.
Z tymi trainerami tak może być sam się zdziwiłem mocno grając wieczorem we wtorek sezony trafiając w pewnym momencie na 4/5 z rzędu trainerów. Wcześniej o dziwo rzadko ich losowałem.