Wpis z mikrobloga

Jaki to jest poroniony pomysł, że producenci telefonów komórkowych, wmuszają nam zakup telefonów z wielkimi ekranami.
Przekątna ekranu większa niż 5 cali jest zwykle dość niewygodna w użyciu jedna ręką. Chwyt telefonu niepewny, pozostaje wrażenie, że za chwilę może wylecieć z ręki.
Najgorzej, że jeśli chcemy kupić flagowca to jesteśmy skazani na noszenie patelni w kieszeni. Mniejsze wersje zawsze są w jakiś sposób okrojone.
#telefony #iphone #android #ios
kubasruba - Jaki to jest poroniony pomysł, że producenci telefonów komórkowych, wmusz...

źródło: comment_netvnLUFXmuaYjJp7kZSMVhmrLwHLyKk.jpg

Pobierz
  • 24
@kubasruba: Sony jeszcze do niedawna oferowało małe flagowce - ta sama konfiguracja co duży model ale ekran tylko 720p i 4.6" Obecnie dają w compactach już nie flagowe układy ale reszta nadal jest zbliżona do flagowca. Inna sprawa, że 5.5" to absolutne minimum jeśli chodzi o komfort obsługi i noszenia.
@kubasruba: śledź info bo jest szansa ze wyjdzie coś a la galaxy s8 mini/lite. Ogólnie polecam S8 bo śmiga i robi doskonale foty. Pobaw się w sklepie, może dojdziesz do wniosku ze jest wygodnie. Na minus czytnik linii w dziwnym miejscu ale już się w sumie przyzwyczaiłem.
@kubasruba: używam do pracy aira, do treści iPada ale iPhone 7 w porównaniu z S8 wypadł słabiutko Wiec stad moja decyzja. Synchro i tak robię przez Google bo w firmie korzystamy z Google. Może jest gorzej niż u Apple ale nie narzekam. Ciekawe co Apple wykombinuje z 8. Oby coś innowacyjnego bo zaczynam wątpić w te firmę po testach nowego Pro.
@kubasruba lol, właśnie kupiłem druga Xperie z ultra. Pierwsza wypadła mi z auta w czasie jazdy XD
Ekran ma 6,44 i mieści się w każdej kieszeni. Wygodne przeglądanie neta, filmy można obejrzeć na luzie. Nie mam teraz żadnego kompa i tel służy mi do wszystkiego
@kubasruba fakt, jak kupowałem telefon to też twierdziłem że ciężko będzie się przestawić z 4 cali na więcej. Co prawda jest większy, ale nie jest tak źle jak myślałem. Jeśli chodzi o parametry to nowych poniżej 5 cali nie znajdziesz, Xperie z3 albo z5 compact miały mniejsze wymiary i praktycznie takie same parametry jak większe wersje, nie są jeszcze zacofane, no ale nowość to też nie jest.