Wpis z mikrobloga

@zloty_wkret: Powiem Ci, że ostatnimi czasy naprawdę muszę trzymać się za jaja, żeby czegoś nie #!$%@?ć. Najgorsze, że młode lubią starszych i to widzę. Ostatni jak gadałem z panną co miała na szyji "obciągarkę", to ledwo oddychałem. #!$%@? kokietki. Mam mimo wszystko zawsze przed oczami widok ich ojców, czekających jak ich skarbek wróci do domu. No #!$%@? przegięcie. Za #!$%@? nie mogę mieć córki. Bałbym się, że wyrośnie z niej taka
@zloty_wkret:
Też uważam, że kiedy byłem nastolatkiem to moje rówieśniczki nie wyglądały tak atrakcyjnie jak współczesne nastolatki ( ͡° ʖ̯ ͡°). Na czym one tak wyrosły? To chyba zasługa tych wszystkich Bebilonów i Danonków z beczką chemii w jednym opakowaniu. Nie wspominając o McDonald'sach. Wystarczy poczytać o bisfenolu a. Poza tym wytwórca jedzenia dla niemowląt - Nestle, który potrafi wcisnąć szklankę cukru do talerza płatków kukurydzianych z
@shadowsof2: z doświadczenia ruchacza wiem, że takie laski bardzo często mają problemy w relacjach z ojcem. Także teraz samemu mając córkę mam dodatkową motywację by nie #!$%@?ć wychowania. Tacy co trzymają dziecko pod kloszem mają sporą szanse na to, że córekcza wróci z brzuchem po roku studiowania. Z resztą taka zaborczoś jest dla mnie obrzydliwa. Kojarzy mi się z tym meme z karmowskim gdy jego córka szła na szkolną impreze.