Wpis z mikrobloga

Dramatyczna scena, którą widzieliśmy niedawno nakręconą z telefonu, ale z innego ujęcia.. ten żołnierz, trafiony w kręgosłup(efekt przerwania rdzenia), Przy okazji prawdopodobnie poszła główna tętnica brzuszna, a w efekcie masywny krwotok wewnętrzny... niestety, dziennikarzowi, robiącemu za sanitariusza pozostało tylko wysłuchać ostatnich słów i się przeżegnać. 1m.42s.https://www.youtube.com/watch?v=zK4Pcxeu7eM
#syria
  • 25
@bombastick: Na anatomii i ranach musiałem się znać zawodowo. Na płatowcach nie. Ale by znać konstrukcję K-50/52 i czym się różnią od klasycznej, nie muszę daleko szukać. Wystarczy mi sięgnięcie na półkę i zagłębienie się w lekturę. Sięgam więc, otwieram i czytam, oraz oglądam schemat. I wiesz, co tam napisano... że udziela się na forum jakiś kompletny idiota, który sprzątał kible w Świdniku, a wydaje mu się, że jest specem od
@bombastick: Jak sam się prosisz, to cię zgnoję. Od samego początku miałem taki zamiar, ale musiało być trochę suspensu. Teraz też poczekam, z wrodzonego lenistwa. Ale to cię nie minie... internetowy snaffco. Przypomnę ci to, w niespodziewanym momencie. A szczerze... to kiedy mi się będzie chciało to sfotkać. I tak od początku waliłem ci z tego prawie cytatami.
@Tosca303: Mi właśnie dokładnie o to! Ale snaffca od sprzątania kibli w Świdniku wolał widocznie być oficjalnie i publicznie uznany za forumowego idiotę. Dzięki za zgnojenie trolla... sam nie chciałem tego robić. Ciągle dawałem mu szansę przyznać się do błędu i wyjść z twarzą. Ale, jak widać, nie skorzystał.
Czemu niby ten temat jest taki ważny ?


@Tosca303: temat jest "ważny" chociażby z takiego względu że zenuś tam gdzie 99.9 % ludzi widzi zniszczenie smigłowca za pomocą ppk on widzi samozniszczenie przez załogę, Tam gdzie widać normalny lot na przechwycenie, zenuś widzi "niebezpieczne manewry polskiego pilota", tam gdzie widać normalny element budowy płatowca belkę ogonową okonstrukcji półskorupowej z wręgami i podłużnicami on widzi KRATOWNICĘ co śmieszniejsze z uporem maniaka
Mi właśnie dokładnie o to! Ale snaffca od sprzątania kibli w Świdniku wolał widocznie być oficjalnie i publicznie uznany za forumowego idiotę. Dzięki za zgnojenie trolla... sam nie chciałem tego robić. Ciągle dawałem mu szansę przyznać się do błędu i wyjść z twarzą. Ale, jak widać, nie skorzystał.


@zenon-gorecki-9: panie snaffco od wszystkiego i niczego zarazem, moja propozycja dla Ciebie - napisz na Politechnikę Rzeszowską na odpowiedni wydział maila ze skanem
@Tosca303: @bombastick: Po co piszesz swoje brednie dla Tosca303? Przecież, jeśli on ma ten sam schemat, co ja, to w tej samej książce pewnie właśnie ma przed oczyma ten oto tekst: "Wewnętrzna konstrukcja kadłuba śmigłowca jest nietypowa dla aparatów latających. Jej głównym elementem siłowym jest podłużna skrzynia-dźwigar o szerokości i wysokości po 1m, wykonana z włókna szklanego. Ta niewielka, szkieletowa konstrukcja przejmuje na siebie główne obciążenia, pochodzące od układu nośnego,