Wpis z mikrobloga

@WolfSky: sprawdzilem chyba wszystko i nie potrafie zrobic tego przycisku "na szaro". Moze jakis bug? Nie wiem, ale w semestrze normalnie mam ustawione milion budzikow. A gwarantuje ze ciezko przespac moj alarm, brzmi jak atak kosmitow, a telefon dodatkowo trzymam z dala od siebie zeby go wlasnie nie wylaczyc przypadkiem...
@WolfSky: no czytalem to juz, z tymze to jest napisane 3 miesiace temu. Znajac Apple to juz dawno latka powinna wyjsc. Czyli zostajemy przy bugu i moge sie cmoknac? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@JaneSixx: to nie jest bug! jak ty to ustawiasz za każdym razem, to ten alarm ustawia się tylko na jeden raz, tak było na iOS odkąd pamiętam... musisz ustawić jak @WolfSky alarmy powtarzające się w dane dni tygodnia, to nie będą się wyłączały
@EvineX: no na jeden raz to oczywista oczywistosc ze ustawiam, gorzej juz z jego wykonaniem. Ustawialem go przed snem dzisiaj i nie zadzwonil, jestem przekonany, bo dziewczyna nie spala juz i tez nic nie slyszala
@EvineX: a mimo wszystko powinien zadzwonic :p nie wazne czy mam ustawione cyklicznie czy w ten sposob. Budze sie kazdego dnia o innych porach, nie mam mozliwosci cyklicznego budzika ustawiac...
@JaneSixx: @JaneSixx: a to złe zrozumiałem, nie mam pojęcia. jakimś obejściem problemu byłoby pobranie innego budzika z App Store, ja osobiście polecam Sleep Cycle który dodatkowo budzi w płytkiej fazie snu.