Wpis z mikrobloga

@Roxar123: zgadzam się dlatego powinno normali ludzie organizować ten protest i każdy powinien móc wygłosić swój głos, niezależnie z której strony jest, niestety tak nie jest, to jest marsz kodu i jeśli nie zgadzasz się z ich wizją i światopoglądem to nie jesteś mile widziany, dla mnie kod to taki sam syf, jak nie gorszy niż pis, dlatego dopóki te marsze będą organizowane przez kod to mnie tam nie będzie
@Jurigag:
Między KODem i PiS jest jedna, istotna różnica-ci pierwsi nie są u władzy. Dlatego IMHO warto pójść na protest. O władzy i tak zadecydują wybory.

BTW, zdaje mi sie, że wieczorny protest pod SN nie jest organizowany przez KOD.
to jest marsz kodu i jeśli nie zgadzasz się z ich wizją i światopoglądem to nie jesteś mile widziany


@Jurigag: Bzdury gadasz. Tam jest Razem, Obywatele RP (przez KOD w swoim czasie ostro tępieni), sydykaliści z Pracowniczej Demokracji, Strajk Kobiet, są nawet libertarianie. KOD teraz za dużo do powiedzenia nie ma.
@Roxar123: ta i to jest jedyna różnica, bo tak to praktycznie po, pis, nowoczesna, psl to praktycznie to jedno i to samo bagno, ni #!$%@? nie zależy im na na polsce i polakach, liczy się tylko to aby być przy korycie i robić co się chce i jak się chce
@Andreth: tylko że wszędzie są ich ludzie i jakieś napisy z kod wszędzie itp itd xD marsz organizowany przez nich także dzięki no i masa polityków, dopóki będzie to marsz polityczny gdzie będą wygłaszać przemowy politycy z partii politycznych które są takim samym syfem i bagnem jak pis to ja dziękuję
Po co on tam woła polityków...


@Roxar123: Bo politycy też ludzie i obywatele. Wiem, że ich nie lubimy, ale są potrzebni. Albo ich nauczymy, że muszą się z nami liczyć, albo wyłonimy własnych politykow z ruchów społecznych. Ale muszę powiedzieć, że niektórzy posłowie rokuja dobrze.

tylko że wszędzie są ich ludzie i jakieś napisy z kod wszędzie


@Jurigag: A właściwie co masz do KOD? (Znaczy, ja wiem co ja mam
@Jurigag:
Całkowicie się zgadzam. Dlatego sądzę, że lepiej postarać się teraz o zablokowanie złych precedensów. Żeby także te środowiska nie mogły w przyszłości upartyjniać państwa.
@Andreth: dla mnie po prostu pis, po, nowoczesna, psl to jest jedno i to samo wzajemne kołko adoracji, za 4 lata o ile po/nowoczesna wygra to pis zrobi swój kod i będzie protestował, a po i nowoczesna będzie wprowadzać ustawy na tym samym poziomie co pis, zero różnicy będzie po prostu, tylko zmiana ludzi przy korycie
Po prostu wizerunkowo wygląda to słabo.


@Roxar123: Wiem, ale cóż, organizatorem jest KOD. Nie przekonasz. U nas (Obywatele RP) nie ma lansu polityków (chyba ze sie który wepchnie), ale efekt jest taki, że politycy nas nie lubią (z wyjatkiem kilku sztuk naprawdę porządnych ludzi) i nam nie ufają. Co też ma poważne wady.

po i nowoczesna będzie wprowadzać ustawy na tym samym poziomie co pis,


PO przez 8 lat rządziła i
U nas (Obywatele RP) nie ma lansu polityków


@Andreth: A Cimoszewicz? A Frasyniuk? To kto to jest jak nie politycy? U was nie ma lansu wybranych polityków bo próbujecie stworzyć przeciwwagę do PO. Oczywiście macie prawo, ale po co to ściemnianie?
A Cimoszewicz? A Frasyniuk? To kto to jest jak nie politycy?


@Thorkill: Ludzie reprezentujący różne poglądy polityczne i wywodzący się z różnych obozów, których szanujemy i ktorzy mają coś wartościowego do powiedzenia.

próbujecie stworzyć przeciwwagę do PO


Z Cimoszewiczem, Kasprzakiem i Frasyniukiem w jednej partii? Ciekawa to by była partia... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Unia wolności,


@bastek66: Nie miałabym nic przeciwko. Tylko że z Frasyniuka (skądinąd bardzo fajnego i niegłupiego) polityk jak z koziej d... trąba. On zupełnie nie ma cierpliwości.