Wpis z mikrobloga

@camelinthejungle: @Revitor: Właśnie przez takie rady SORy są #!$%@? ludźmi z katarem i wysypkami. A ludzie ranni, ciężko chorzy i umierający muszą się przebierać przez bandę debili. SORy są dla nagłych zagrożeń życia! Wbijcie sobie to raz a dobrze.

@Perlite: Idź do POZ czyli jakiejś przychodni. Lekarz ogólny lub rodzinny też przepisze ci sterydy lub leki doustne.
@dr_Batman dzięki, o SOR nawet nie pomyślałam, musiałabym być zdrowo walnięta żeby z czymś takim się tam pojawić.
Myślałam że lekarz rodzinny tego nie ogarnie i odeśle do dermatologa, a na to już niestety nie mam czasu bo rodzinny w mojej okolicy przyjmie mnie od ręki, a dermatolog to prywatnie czas oczekiwania nawet 2 tygodnie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@dr_Batman OPka pisze o SILNEJ reakcji alergicznej skóry, więc pójście bezpośrednio do szpitala jest usprawiedliwione. Część szpitali ma poza tym dyżury różnych specjalistów, w tym dermatologiczne (no chyba że mowa o jakimś zadupiu). Po to są, żeby w nagłych przypadkach się tam zgłaszać. Idzie się bezpośrednio do szpitalnej poradni dermatologicznej i żadnego SORu nie "zawalasz".