Wpis z mikrobloga

Powrót na #emigracja, pięć minut w samolocie i już czlowiek ma ochotę strzelać do gówniaków drących ryja a jeszcze nawet samolot nie wystartował. Dla matek z dziećmi powinny być oddzielne, akustycznie odizolowane przedziały. Miałem w planach przespać się przez godzinę a zamiast tego oczami wyobraźni widzę jak samolot rozbija się o ziemię, wokół flaki i trupy a ja wychodzę cały na biało....

#gorzkiezale #ryanrair #samoloty
  • 30
@Wujek_Fester: wiesz sam, ze to absurdalny pomysl bo dzieci raz leci wiecej,raz mniej. Ogolnie zawsze mnie to ciekawi te gorzkie zale na dzieci, bo lecielismy z naszym juz jakies 10-12 lotow i plakal dluzej niz kilka minut ciagiem moze dwa razy, a z placzem innego dziecka takim dlugim to tez spotkalem sie moze z 2-3 razy.
@Haraj @ssailorr @Lanza @goraceparofki : Sorry farfocle, ale osobiste wycieczki usuwam z tematu, poskarżcie się pani w przedszkolu.

@dioxyna: @Golibroda: Akurat miałem je ze sobą...w kosmetyczce w rejestrowanym (,)

@Little_Juice: @trustME: Jak pisałem wcześniej, darłem ryja ale rodzicom w samochodzie.

Update: To nie był niemowlak tylko 3-4 latek któremu rodzice nie chcieli dać zabawki przed startem i wypinał się z pasa, a darł się
@Wujek_Fester: Możesz usuwać, to nie żadna osobista wycieczka tylko stwierdzenie faktu :) Ale widzę, że krytykę słabo przyjmujesz bo zdarzało się usuwać nie tylko komentarze ale i swoje posty jak byłeś krytykowany. Jeżeli coś się nie podoba to można zapytać normalnie a nie z ryjem bo wtedyś taki sam burak jak rodzice, którzy bagatelizują zachowanie dziecka. Zresztą płacz i darcie wiem, że irytujące ale przecież nie jest zabronione.
@Wujek_Fester: nie bardzo rozumiem co uznałeś za osobistą wycieczkę? że cię nazwałem parówą? bo nią jesteś. Nie pozwoliłbym Ci "wydrzeć się" na moją córkę, szkoda że tamten ojciec Ci odpuścił.

Napiszę jeszcze raz skoro tyle osób zawołałeś, wujek leciał tanimi liniami i narzekał że nie dostał wydzielonej sali z wygłuszeniem akustycznym.

Następnym razem wybierz qatar airways, tam mają specjalne... a czekaj, pewnie nie latają do magazynów pod birmingham
się usuwać nie tylko komentarze ale i swoje posty jak byłeś krytykowany

@Lanza: Dawaj przykład, bo w ciągu ostatnich 2 lat miało to miejsce raz, kiedy podałem linka do złych statystyk i drugi raz kiedy jeden troll odbiegł od tematu i zaczął przypieprzać się BHP a ja pisałem o testach baterii do NexEV EP 9.

Zresztą płacz i darcie wiem, że irytujące ale przecież nie jest zabronione.

@Lanza: Jak bym