Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie rozumiem calego najazdu na #tinder
zaraz powiecie, ze to dlatego ze jestem #rozowypasek

Ale po kolei.
Swoja przygode z tinderem przezylam w zeszlym roku, mialam go jakies kilka miesiecy i zauwazylam jedna rzecz. Kazdy znajdzie tam to co chce znalezc. Ja na poczatku szukalam kogos tylko do pogadania i udalo sie, kilku fajnych facetow z ktorymi od razu mialam czysy uklad, ze to tylko zwykla znajomosc bez benefitów.

Kiedy zaczela doskwierac mi samotnosc to przeszukiwalam tindera pod innym kontem. Wieksza uwage zwracalam na opis i dodane zdj (nie, nie na wyglad, choc tez jest wazny ale bardziej na styl zdj). I co? Dwa miesiace poszukiwan i udalo sie, znalazlam moj #niebieskipasek z ktorym jestem ponad pol roku. Dogadujemy sie super i bardzo fajnie spedza sie nam czas razem.

Wiec jesli nie wychodzi wam na tinder to moze po prostu zle szukacie? Albo zaprezentowaliscie sie nie z tej strony ktora przyciaga potencjale #rozowypasek?

To nie jest tylko moja opinia ale niebieskich tez. Wiec nie mowcie, ze na tiderze sa tyko #atencyjnyrozowypasek, normalne dziewczyn tez sa, moze jest ich troche mniej ale nie znaczy, ze sie nie da.
Wszystkie stulejki trzymam za was wszystkich kciuki bo kiedys na pewno sie uda! ()

Ps. Niebiescy to tez atencjusze, ktorzy pogrywaja, klamia i licza tylko na jedno ale czy to znaczy, ze nie ma tych kochanych?

#zwiazki #badoo #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #feels i troche #stulejacontent

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 15
No spoko, poznać kogoś da się w zasadzie wszędzie, nawet za przeproszeniem w publicznym szalecie.

Tylko, ze są miejsca, w których szansa na znalezienie wartościowej osoby jest znacznie mniejsza, niż w innych miejscach.

Tinder jest jednym z nich. Aplikacja zaprojektowana jako narzędzie do szybkiego znalezienia sobie spotkania na wieczór. Design tejże aplikacji zakłada przewijanie kilku - kilkunastu osób na minutę, większość uwagi skupia się na wyglądzie, który potrafi być bardzo mocno zafałszowany
Ja na poczatku szukalam kogos tylko do pogadania i udalo sie, kilku fajnych facetow z ktorymi od razu mialam czysy uklad, ze to tylko zwykla znajomosc bez benefitów.


@AnonimoweMirkoWyznania: gratuluję ci, ale dla kobiety to wątpliwy sukces znaleźć sobie grono przydupasów do wypłakania się, nie atakuję cię, po prostu piszę że takich jest pełno i dla wielu #!$%@? to jedyna szansa żeby pogadać z kobietą
OP: @Esubane Zgodze sie z Tobą w 100%. Jeśli ktoś decyduje sie na korzystanie z Tindera to musi być świadom pewnych rzeczy i nie oszukujmy jeśli zdj ma np. milion filtrów, jest na nim tylko twarz i to w pełnym makijażu to coś musi być nie tak. Trzeba też być świadomym, że ludzie kreują i będą kreować sie na lepszych. Co do jednolitości mój niebieski powiedział mi, ze właśnie to, ze
@AnonimoweMirkoWyznania: No to jakiś wyjątek jesteś że chcesz o czymkolwiek rozmawiać i że w ogóle chciałaś na tej aplikacji. P.S. 1 siłownia nie jest taka zła bo pomaga się odprężyć. P.S. 2 jak miałem tinder to jak widziałem że dziewczyna ma instagrama to od razu dawałem w lewo bo sprzedawanie swojej prywatności świadczy o odchyleniu umysłowym. P.S.3 może chamsko zabrzmiałem, ale tyle razy ile dostałem od was kosza nauczyło mnie że
OP: @patrzpan Uwazam, ze kazdy ma w sobie cos wartosciowego co warto odkryc i nigdy niewiadomo co nas zainteresuje w drugiej osobie dlatego warto rozmawiac. ʕʔ Ja mialam podlaczonego instargama ale zabdalam o swoja prywatnosc. Na instagramie jestesmy bardziej otwarci i mozna nas poznac po czyms wiecej niz opis dzieki temu wiesz czy rozmowa wgl wypali. Trafiales na zle rozowe Mirku ale nie mozna przez to gorzknieć.
@AnonimoweMirkoWyznania Nie tyle chodzi o to że źle trafiłem co refleksja mnie wzięła że ludzie się mijają i popełniają tym samym beznadziejne błędy które mają wpływ na ich życie.Właśnie na tinder poznałem fajną dziewczynę po szkole muzycznej - skrzypaczkę. Tyle że ta dziewczyna miała syna i rozwiodła się po roku od małżeństwa.Do czego zmierzam - ano do tego że nieraz do takich zagadywałem i nic z tego nie wychodziło a później wiążą
OP: @patrzpan: Takie osoby czesto maja tez zanizona samoocene. "Jestem samotna matka, kto mnie zechce. Bede tylko balasem" i czesto z tego powodu wybieraja lobuzow zamiast prawilnych Mirkow. Kazdy kij ma dwa konce. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Co nie zmienia faktu, ze atencyjne rozowe nie raz juz namieszaly i nie raz to zrobia tak jak niebieskie ;) Trzeba sie tylko przed takimi dobrze chronic.
Super, ze
@AnonimoweMirkoWyznania Dzięki z miłe słowo.Tak przy okazji gdybyś kupowała kiedyś CD z muzyką klasyczną to kieruj się renomą orkiestry czy wykonawców np. taka opera z Angelą Georghiu może kosztować nawet 2 stówy ale warto ( ͡° ͜ʖ ͡°).Trzymaj się i najlepszego ( ͡° ͜ʖ ͡°)