Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • odpowiedzi (12)

 • avatar

  Czego to człowiek nie zrobi by zamoczyć.
  spotykałem się z dziewczyną 5/10. Ona mówi że już czas na pierwsze bzykanko, ale nie jest pewna czy jestem wystarczająco dobry. Spaliliśmy lolka, do tego 0,7 trzasnęło i nie wiadomo kiedy pojawił się Krzysiek. Ona mówi żebym na Krzyśku pokazał na co mnie stać. Ja nawalony w trzy d... zgodziłem się zapiąć typa. Ja sapie, typ jęcz, dziewczyna też jęczy bo się palcuje przyglądając nam. Wytrzymałem cztery minuty i ona stwierdziła, że całkiem nieźle, ale jeszcze chciałaby zobaczyć jak typ robi mi loda. Ja rozochocony (bedą seksy i lodzik) poszedłem pod prysznic umyć pindola ( zapinałem Krzyśka bez gumki) i zimna woda mnie otrzeźwiła - przecież ten kolo to gej. Wyszedłem z łazienki, ubrałem się, laska pyta o co chodzi, a ja na to że nie będę pukał laski która kumpluje się z gejami. I poszedłem. Więcej jej nie spotkałem. Pisała mi smsy że chciała by się spotkać i mi obciągnąć, ale dla mnie (wówczas korwinisty i trochę narodowca) jej znajomość z gejem była nie do przyjęcia.
  Teraz starszy i o dojrzalszych poglądach żałuję i tęsknię. Krzysiek, jak to czytasz to odezwij się
  #feels #wspomnienia #anonimowemirkowyznania
  pokaż całość

  odpowiedzi (16)

 • avatar

  Hej, dzisiaj mam do rozdania kabel o który wiele osób pytało czyli minijack - > RCA znany też jako <kabel do podłączania kompa do wzmacniacza> o długości ok 2m i tym razem w niebieskim oplocie. Na pewno wiele osób taki potrzebuje co wnioskuje po wiadomościach prywatnych.

  Zapraszam wszystkich do obserwowania tagu #lagwire bo to napewno nie ostatni jaki bede rozdawał. W przyszłości napewno pojawi się coś dla ludzi grających na gitarze, było też bardzo dużo pytań o usb -> microusb. Przypominam że gdyby ktoś potrzebował nowego kabelka lub recablingu można się do mnie zgłaszać.

  Losowanko jutro wieczorem o tej samej godzinie co ostatnio. Powodzenia

  #lagwire #audioboners #audio #kableboners #rozdajo
  pokaż całość

  odpowiedzi (28)