Wpis z mikrobloga

Drodzy użytkownicy wypoku, w niniejszym poście chciałbym wyrazić ogromną bekę ze stulejarza o nazwie @wyjde_z_przegrywu. Tak zatem:

nie zrobie nic, czego nie robia rozowe

jestem sam przez #!$%@? czasy


Takie coś mógłby napisać tak samo #!$%@? różowy przegryw:

Nie mam zamiaru robić makijażu, nosić biżuterii, chodzić w szpilkach, ubierać ładnych ubrań, odchudzać się i dbać o figurę, golić nóg, malować paznokci, nosić niewygodnej seksownej bielizny, ograniczać się z alkoholem, wulgaryzmami czy niezdrowym jedzeniem. Niebiescy tego nie robią więc ja też nie zamierzam. Jestem sama, bo żyjemy w #!$%@? czasach gdzie kobiety zmusza się do ciągłego pindrzenia się i dbania o urodę. Niebiescy nie muszą robić w tej kwestii nic - niebieski bierze prysznic i zakłada pierwsze lepsze ciuchy a my musimy pajacować jakimś makijażem, kieckami, goleniem nóg, dietami i innym gównem. Kiedyś związki inicjowała rodzina i facet musiał brać kobietę taką jaka była.


Proste - od kobiet wymaga się urody, zadbania, ładnego ciałka i pewnej niewinności (np. faceci nie lubią kobiet co chleją do zgonu, puszczają z byle kim, przeklinają jak #!$%@? itp.) a od mężczyzn pewności siebie, jaj, ciekawego charakteru i inicjatywy. Albo się dopasujesz albo #!$%@?. Faceci nie chcą niezadbanych loch a kobiety nie chcą nudnych stulejów.

a ten #!$%@? radzi, zeby pajacowac na ulicy


Jak jesteś #!$%@?ą to dla ciebie to pajacowanie. Są ludzie, dla których podryw to przyjemność. Poza tym jak nie jesteś grubym nudnym stulejem to nie trzeba #!$%@?ć nie wiadomo jakich cudów aby zauważyć zainteresowanie. Ze stulejarstwa da się wyjść.

mam stwierdzoną osobowość narcystyczną


Jak się ma stwierdzone #!$%@? to się je leczy i z nim walczy, a nie ulega i jeszcze chwali nim jakby to był powód do dumy. Albo walczysz ze #!$%@? albo ponosisz jego konsekwencje. Jak ktoś ma np. żądzę mordu - może albo zabić kogoś i siedzieć albo walczyć by ją stłumić i być wolny. Life is brutal #!$%@?.

mamy aplikacje randkowe


Podryw przez neta to najgorsze #!$%@?. Większość różowych tam to atencjuszki, fake konta, nierzadko też zdjęcia tak podrasowane że widzisz 8/10 a w realu 3/10, poza tym każdy różówy ładniejszy od gówna dostaje tam tyle wiadomości i atencji od zdesperowanych stulejów że może przebierać i wybrzydzać jak chce, serio myślisz że uda ci się coś wyrwać w takim tłoku chętnych, jeszcze będąc tak #!$%@?? Najmniejsza rzecz jej sie nie spodoba i może przestać ci odpisywać, bo ma 50 następnych kandydatów. Poza tym na takich portalach też to facet musi napisać pierwszy, bo kobieta zaczynająca rozmowę to niezwykła rzadkość a ona może ci wgl nie odpisać, czyli dać ci kosza, którego tak się zajebiście boisz.

podryw jest dla podludzi


Dla mnie siedzenie w piwnicy i granie na konsoli jest dla podludzi. I #!$%@?. Ja mam swoje zdanie a ty swoje.

nie znam, nie zagaduje, nikt tego nie robi, nigdy nie widzialem, zeby ktos tak robil, dowiedzialem sie, ze jakoby ktos to robi z wykopu


Nic dziwnego jak siedzisz w piwnicy to i #!$%@? w życiu widziałeś. Równie dobrze możesz napisać "ani ja ani nikt z mojej rodziny czy znajomych nie widział w życiu papieża na oczy tylko z internetu i telewizji dowiedziałem się że rzekomo on istnieje" i co #!$%@?, to ma dowodzić że papieża nie ma? Raz byłem świadkiem zagadania na ulicy, raz sam zagadałem (nie wyrwałem, ale nie zostałem wyśmiany ani nic takiego), parę razy w życiu zdarzyło się, że to dziewczyna do mnie pierwsza zagadała, raz była to ulica, parę razy klub nocny, raz domówka gdzie nikogo nie znałem, więc nie #!$%@?, że różowe nigdy same nie zagadują.

lepiej umrzec stojac niz zyc na kolanach

nie bede sie znizal do poziomu podrywaczy, mam swoja godnosc i honor


Hahaha, oczywiście. Podryw poniżej godności, jakakolwiek praca nad sobą poniżej godności, "gównopasje" poniżej godności, zagadanie poniżej godności, nawet wysłanie CV poniżej godności. Ale żalenie się jak ostatni cipeusz kilka razy dziennie na wypoku to już godności nie uwłaszcza.

nie rob z siebie posmiewiska na ulicy

rozgada koleżankom


To tylko potwierdza, że jesteś miękką #!$%@?ą która pod płaszczykiem "godności" ukrywa najzwyklejszy zanik męskich narządów. Facet z jajami ma głęboko w dupie co sobie "ludzie wokół / koleżanki / nieznajomi / #!$%@? wie kto" o nim pomyśli.

Zyjemy w patologicznych czasach w ktorych rozowy moze dac komus kosza, od rozowego zalezy czy w ogole do czegos dojdzie


Przy podrywaniu nikt nie decyduje za kogoś tylko dochodzi do obopólnej zgody. Tak samo jak różowy może dać ci kosza, tak samo ty możesz w ogóle do niej nie podejść mimo że ona może chcieć - w obu przypadkach każdy podejmuje decyzje sam. Logicznie patrząc to facet bardziej decyduje, bo jeśli on zagada to ma ileś % szans na stworzenie znajomości, zaś jeśli on nie zagada to kobieta ma 0% szans - w końcu wg ciebie różowe nigdy pierwsze nie zagadują. Wolny rynek szmato. Po prostu boli cię dupa że ktoś może cię odrzucić. Typowe lewackie myślenie.

zycze milego pajacowania


Zyczę miłego gnicia w swojej zatęchłej od samotności i #!$%@? piwnicy do konca twojej żałosnej egzystencji.

BTW nie wiem czy bede mogl odpisywac na ten post bo mam problemy z internetami
  • 36
nie udowodnie wam tego, ale nie jestem wyjdezprzegrywu. jestem typkiem z pogranicza normik/wygryw ktory nigdy nie korzystal z tego portalu gdyz slyszalem ze to portal dla stulejarzy i innego rodzaju dna spolecznego. jednakze nudzilo mi sie w pracy pare dni temu i tutaj wszedlem z ciekawosci, natknalem sie na wyjdezprzegrywu i normalnie #!$%@? #!$%@? z niedowierzania ze takie stuleje chodza po ziemi. nie dbam o to czy to
@wieczny_stulejarz: blablabla, agresywna zielonka z Ciebie, ale stek bzdur, ktore twoj maly rozumek naprodukowal zostal samozaorany w 1 akapicie. Myslisz, ze od facetow nie wymaga sie, aby o siebie dbali? Ten punkt dotyczy za rowno rozowych jak i niebieskich. Nie jest wiec kontrargumentem dla pajacowania, wciaz jest 2;1 na korzysc rozowych. Takie sa fakty.
@wyjde_z_przegrywu Ale #!$%@? jak potłuczony. Porównaj ile facet a laska spędza czasu na dbaniu o siebie. Facet stawia kloca, prysznic, golenie, fryzura, dezodorant, perfumy i #!$%@? gotowy podbijać świat, jakoś nie jest to angażującym wysiłkiem, góra 15 minut. Różowy aby się #!$%@?ć do wyjścia zmarnuje z godzinę.
Niebieski więcej zaangażowania ładuje w swój charakter, różowy w wygląd.
@wieczny_stulejarz: no przecież wyjde z przegrywu to albo zarzutka albo idiota, nikt kto ma choć trochę oleju w głowie nie bierze go na poważnie. Ma racje dużo w tym co mówi, no i co ztego jak nadal jest idiotą xD

zreszta co to za przegryw co regularnie rucha, normik jakich pełno
@wieczny_stulejarz: nic nie wypukliles, napisales same bzdury i urojenia. Z reszta, zeby podsumowac twoje glupoty spojrzmy ile ludzi poznalo sie przez internet, a ile na ulicy. Nawet ja przegryw, majacy bardzo waskie grono znajomych zna ludzi co poznali sie przez internet.
@wyjde_z_przegrywu

napisales same bzdury i urojenia

No to oświeć nas swoim geniuszem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

spojrzmy ile ludzi poznalo sie przez internet, a ile na ulicy

Pierwsze zalążki internetu w Polsce to 1990. Przed nim ludzie poznawali się normalnie. I nie, wcale przed 1990 nie było że rodziny odjebywały za ciebie całą robotę. Poza tym nie #!$%@? się konkretnie do słowa "ulica", bo nie musi to być
@wyjde_z_przegrywu
Aha, dobra skończyły się pseudoargumenty, zgaszenie trolla achievement unlocked, czuje się spełniony. Papież też nie istnieje, bo ty ani nikt z twoich znajomych go nigdy nie widział? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Wszyscy poznaja sie w licbazie/studbazie badz pracbazie


Takie miejsca może i są poziomem easy ale niosą ryzyko jeśli jesteś stulejarzem przejmującym się opinią innych. Praca w jednym dziale / chodzenie do jednej klasy z dupą która
@wieczny_stulejarz: to moze inaczej, 99 procent ludzi nie poznaje sie na ulicy itp. Rodzi sie wiec pytanie, dlaczego do #!$%@? nedzy radzisz przegrywom, ludziom co nie poznali nikogo w naturalny sposob, aby porywali sie na pajacowanie na ulicy? W ten sposob wyrwa kogos wylacznie najwieksze dynaminy, a nie stulejarz z wykopu. I nie #!$%@? o jakiejs pracy nad soba czy zmiana etc. Jedynie szkodzisz stulejarzom, niech Ci @MINDGAME opowie gdzie poznal