Gorące dyskusje ostatnie 12h

#cntstory #szpital #mikrokoksy
    Sluchajcie, dzisiaj bylem na rtg klatki piersiowej. Pani technik kazala mi, abym sie rozebral od pasa w gore. Zdjalem wiec bluze i koszulke. Juz mialem stawac przy tej rzeczy, co robi zdjecia, gdy pani powiedziala mi, ze pierwszy raz widzi tak super uwidoczniony najszerszy grzbietu. Kazala mi poczekac i po chwili przyleciala z jakas pielegniarka i ortopeda. Patrzcie jakie Pan ma miesnie - powiedziala ta technik do swoich znajomych. Pielegniarka nie mogla wyjsc z podziwu. Ortopeda powiedzial, ze niezle i zapytal sie mnie jak tam nogi u mnie. No to im pokazalem, a oni zaczeli piac z zachwytu. Dodali, ze kiedys byl u nich jakis kulturysta jakis Czerniewicz czy ktos i ze jego forma nie ma prawa rownac sie z moja. Bylo mi wtedy bardzo milo. W ogole byli w szkoly, gdy powiedzialem im, iz jestem naturalem. Poogladali mnie tak z 10min i dopiero wtedy pani technik zrobila mi zdjecie klaty. pokaż całość

odpowiedzi (54)

Moja żona znowu się na mnie wkurzyła i ma ciche dni. Teraz najważniejszym moim zadaniem jest sprawić, żeby uwierzyła, że to dla mnie kara.

#heheszki #pasjonaciubogiegozartu

odpowiedzi (31)

Kelner pyta klienta, który dopiero wszedł do baru:
    - Co Pan pije?
    - Codziennie rano szklankę soku owocowego, zoła na łupanie w krzyżu, a w sobotę kufelek piwa razem z przyjaciółmi.
    - Chyba nie zrozumieliśmy się do końca - mówi uprzejmie kelner. Pytałem co by Pan chciał?
    - Mój Boże...Chciałbym być bogaty, mieć domek nad morzem, podróżować po świecie...
    - Może jeszcze raz zadam pytanie. Czy chce się Pan tu czegoś napić?
    - Czemu nie... a co Pan właściwie ma?
    - Ja? Niewiele. Kłopoty. Trochę długów. Drużyna której kibicuję, przegrała, kiepsko mi tu płacą, doskwiera mi samotność...

#heheszki #pasjonaciubogiegozartu trochę #gorzkiezale
    pokaż całość

odpowiedzi (17)