Wpis z mikrobloga

Planuję zmienić sieć, bo już mam dosyć Orange i szukam ciekawej oferty. Najbardziej spodobały mi się mobile vikings i virgin mobile. Możecie coś powiedzieć o tych sieciach? Warto tam przechodzić? Nie chcę brać telefonu a ich oferty na abonament wyglądają chyba najbardziej atrakcyjne. #gsm #virginmobile #mobilevikings
  • 9
  • Odpowiedz
@Hark: Najpierw kup starter Play i sprawdź jak działa w Twojej okolicy, a potem się przenoś do MV lub VM. Nie wszędzie jest idealnie, a prędkość w roamingu krajowym jest ograniczona do 1,5Mb/s.
  • Odpowiedz
@Hark: nie warto. To sieci które korzystają w głównej mierze z infrastruktury Play, która jest absolutnie najgorszą w Polsce. Kiedyś w Play i playopodobnych było przynajmniej względnie tanio, dziś już tej zalety nie ma a wady wciąż te same.
  • Odpowiedz
@Hark: jestem od 3 lat w mobile vikings i jestem bardzo zadowolony. Problemów z zasięgiem nie mam żadnych, praktycznie cały czas łapie mi LTE od Play.
  • Odpowiedz
@Hark virgin i mobile Vikings korzystają z nadajników Playa i t mobile. Sprawdź jak u ciebie z zasięgiem w tych sieciach. Mam virgin Mobile i polecam. Moim zdaniem abonament nie ma totalnie sensu. Jak chcesz no limit to idź do a2mobile na kartę, sieć jest na nadajnikach plusa.
  • Odpowiedz
  • 0
@Hark rok temu miałem taką samą zagwozdkę, przeniosłem się w końcu z Orange do Virgin Mobile, jestem mega zadowolony, ale musisz popytać innych, bo u mnie centrum miasta więc każda sieć powinna dobrze łapać. Czasami brakuje bezpłatnych mmsow w pakietach "wszystko" ale korzystam z nich na tyle rzadko że nie ma większego problemu. Ale po prostu nie zwróciłem na to wcześniej uwagi, w vikings są chyba w tych pakietach jeżeli Ci na
  • Odpowiedz