Wpis z mikrobloga

Gramy dziś w grę! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
20:30 spotykamy się na ts, 21 start. Wszystkie ważne informacje są na grupie steam. Każdy kto wysłał mi swój profil steam na pw dostał zapro. Kto wysłał mi sam nick do steam z propozycją bym sam sobie znalazł... to sobie sami odpowiedzcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie odpisywałem nikomu bo nie ma mnie w domu od 2 dni i siedzę tylko na tel, musicie wybaczyć :P Jak będę miał chwilę to poodpisuje.
Dziś raczej PvP, ale może później uda się ogarnąć zeusa.

KAŻDY KTO CHCE MOŻE DOŁĄCZYĆ!

Ale wiadomo, jak będziesz burakiem czy przeszkadzał w grze to bany będą się sypać aż miło ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Nie chcesz przegapić gry? na grupie zawsze piszemy terminy gier, do tego możesz dołączyć do spamlisty :P
#armaforces #arma3 #specialforces (ten tag raczej tylko do cs, ale może ktoś też będzie chciał pograć)
Madin5 - Gramy dziś w grę! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
20:30 spotykamy się na ts, 21 start. Wszystki...

źródło: comment_GVn7PcEXymj6geYhSuXFyunXdsyuKXdU.jpg

Pobierz
  • 72
@Madin5 Chyba będzie dzisiaj dużo ludzi znowu :D Może być za dużo na pvp, chociaż chętnie bym zobaczył jak wyjdzie w takich warunkach pvp od @agentRJ45 :) Tylko wartości trzeba by było pozmieniać trochę
Jakaś dobra dusza da radę wprowadzić w klawiszologię i kanały ACRE tak z 30min przed misją? Milsimowałem kiedyś sporo w A2, ale z dwa lata przerwy spowodowały totalny zanik pamięci i z tego co widziałem na YT to w A3 wygląda to trochę inaczej :(

Edyta: @Madin5: o to to to to :)