Wpis z mikrobloga

@erbo: widziałem to XDDD
TVP INFO robi dokładnie to samo tylko w drugą stronę, ale oni już dawno nawet nie udają że są bezstronni

Jak włączysz wieczorem Fakty na TVN a potem wiadomości na TVP1 to tak jakby informacje tam podawane dotyczyły 2 zupełnie różnych krajów.
@erbo a co powiesz o tvp info, w którym wczoraj spotakalo się 5 pisowcow wzajemnie liząc się po jajach, racjonalizujac zachowanie kaczki i nadając mu przymiot moralnie uzasadnionego? XD
Nowa technika manipulacji po tym wybuchu to wmawianie od 3 dni, ze opozycja SZKALUJE Lecha, podczas gdy nikt nie powiedział o nim złego słowa? Poseł w sejmie 3 dni temu wyraził się o nim dobrze- mówiąc ze wiedział czym jest trojpodzial wladzy i
a co powiesz o tvp info, w którym wczoraj spotakalo się 5 pisowcow wzajemnie liząc się po jajach


@Shyvana: A jak mają zaprosić kogoś z antyPiSu, skoro:
- połowa siedzi non stop w TVN
- druga połowa bojkotuje TVP albo ma zakaz od partii żeby tam chodzić
?

Poza tym łżesz i nie wszyscy się lizali, były krytyczne opinie,
dokładnie tak samo jak sporadycznie zdarzają się one w TVN.
@Shyvana: No to sobie poczytaj że wysyłają zaproszenia do TVP, a posłowie PO odmawiają.
Zresztą sama PO i publicyści innych mediów sami zapowiadali bojkot TVP.

Trzeba byś ślepym i głuchym żeby o tym nie wiedzieć.
Trzeba być ograniczonym intelektualnie żeby nie wiedzieć w jakim celu to jest robione.
chodziło mi ogólnie o przekaz propagandowy a nie stricte o wykonanie


@soltysek: A mi chodziło o wykonanie, tylko TVN robi taką obróbkę video + muzyka żeby budzić nastrój grozy.
@warpig566 no wiesz, olejnik tez nie jest lepsza bo jak widze to babsko to mi się nóż w kieszeni otwiera, ale chodzi o sam fakt.
Pamietam ze jakiś mirek kiedyś przez miesiąc ogladal codziennie programy polityczne na różnych stacjach i zrobił wykres w którym brał pod uwage pochodzenie polityczne gosci. 9x% gosci na tvp było z pisu, podczas gdy na tvn24 bylo mniej wiecej po równo z różnych opcji.
Tak jak PiS