Gorące dyskusje ostatnie 12h

Wiem, 90% na dzisiejszej nocnej dotyczy YT. Ale ja chciałbym zapytać was, moje drogie Miraski o opinię. Czy tylko ja uważam, że lata 90' były jednymi z najbardziej klimatycznych i szczęśliwych dekad? Bez lewackiej propagandy, z mega muzyką, która na stałe kojarzy się z młodością (,,Agnieszka", ,,chciałabym, chciała", ,,w dzień gorącego lata") i inne piosenki, do tego ten niepowtarzalny klimat przełomu tysiącleci... A jak wy uważacie?

odpowiedzi (54)

"Pasja" - 3 461 047 widzów
    "Kler" - 3 538 214 widzów

#bekazkatoli

odpowiedzi (29)

Mirki razem z @MirekMuchomorek dostaliśmy wpierdol w Gruzji, goście nawet wyciągnęli noże ale ktoś mnie jak dostałem w tył głowy odeskortowal w "" bezpieczne miejsce ", Mirek którego poznałem tu na wykopie stanął w mojej obronie, ja stanąłem w obronie dziewczyny, koleżanki, długa historia ale oprócz,, uśmiechu ns zdjęciach" to faktycznie slabo, oboje trenowalismy sztuki walki ale kręci sie w głowie więc jedziemy do spirala, opiszę wiecej jak się obudzę i będę w lepszym stanie #gruzja #autostop #podroze #szpitsl i serio oprócz powagi sytuacji taguje #ufc i #mma bo oprócz ledwo trzymania świadomości to śmieszek jemy sobi:P u pokaż całość

odpowiedzi (35)