Gorące dyskusje ostatnie 12h

Kupiłem ostatnio sól, ale słona strasznie, jeść tego nie idzie, a w składzie sam chlorek sodu. Przecież chlor i sód są silnie toksyczne i silnie raktywne. Jak im nie wstyd sprzedawać czegoś takiego ludziom.
    Potem kupiłem Cisowianke, ale też zaraz wylałem, bo w składzie sama chemia. Monotlenek diwodoru i do tego z jakimś CO2. Przecież CO2 to gaz cieplarniany i dodatkowo można się w nim udusić.

Tak więc Mirki czytajcie etykiety, bo producenci wszędzie chcą wam wcisnąć chemie...

#heheszki #bekazpodludzi #zajebanezfacebooka
    pokaż całość

odpowiedzi (29)

Jak pracowałem w uk #depresja była traktowana jak normalna choroba ( ͡° ʖ̯ ͡°) gdy ktoś ją miał to ludzie współczuli takiej osobie, proponowali pomoc itp.
    W mojej pracy był facet, którego żona miała depresję. Bardzo często się zwalniał z pracy i jechał do niej gdy miała gorsze dni. Nikt nie robił problemów i każdy rozumiał.
    Było tam większe zrozumienie. Gdy wylądowałem w szpitalu, każdy był dla mnie miły i oferował pomoc... Podczas gdy tutaj każdy kazał mi się wziąć w garść, bo nie mam prawa być smutny xD

Nie wiem po co to piszę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
    pokaż całość

odpowiedzi (120)

Siedzę w poczekalni do lekarza i jakiś facet przyszedł z legitymacją zasłużonego honorowego krwiodawcy. Pyszny bul dupy grażyn i januszów xD

odpowiedzi (79)