Wpis z mikrobloga

Serwus Mirabelki i Mirki - coś Wam tu napiszę bo mam wenę - i trochę przemyśleń.

Będzie nietypowo - bo raczej pozytywnie i optymistycznie - ale może to dobrze w tym zalewie narzekania, stulejarstwa i pesymizmu.
Urodziłem się w 1980 roku, to istotne dla dalszej części.
Czesto ludzie w moim wieku narzekają na dzisiejszych nasto-, dwudziestolatków. Wiecie kiedyś były czasy, teraz nie ma.
I faktycznie na pierwszy rzut oka - nie jest dobrze. Na pierwszym planie widzimy na codzień na FB, w realu masę #!$%@?ących pozerów. #!$%@?ów puszczających tanie rapsy z głośników, wulgarne, nastoletnie panny wyglądające na prostytutki czekające już na emeryturę. Sami wiecie jak to wygląda.
Ale na szczęście to tylko skorupa. Jeśli nie wnikniecie głębiej - taki będzie wasz obraz wszystkich młodych ludzi.
Pod tą zasłoną są cale tłumy. Nie tak atencyjne - dlatego trudniej obiektywnie to ocenić.
Jakbym znow miał mieć 17-20 lat to właśnie teraz. Ludzie są otwarci, korzystają z technologii, są dojrzalsi, bardziej ciekawi, ale też bardziej poukładani. Dziewczęta są tak piękne jak nigdy. Mam na to mnóstwo przykładów. Zagaduję, rozmawiam (nawet tu na Mirko) - i prawie zawsze kończy się to pozytywnym zdziwieniem.
Odkrywajcie, eksplorujcie, cieszcie się tym. Nie chowajcie się za murami uprzedzeń i stereotypów. Zycie będzie ciekawsze.
To wam radzi pan Miczogen.

Pozdrawiam Was gorąco!

Fotka poglądowa ku atencji.

#zalesie przekornie i #wygryw bo czemu nie?
Pobierz Miczogen - Serwus Mirabelki i Mirki - coś Wam tu napiszę bo mam wenę - i trochę przem...
źródło: comment_KflQ3xwanfwkbq8b13XttRO3qqlNXxLd.jpg
  • 2