Wpis z mikrobloga

Cześć, znacie może jakieś metody na oczyszczenie organizmu z metali ciężkich? Kolega robił sobie ostatnio badania i miał ponoć 400% arsenu w organizmie i podwyższony ołów. Mamy biuro blisko hali w której oczyszcza się złoto gdzie właśnie arsenu się używa. Chodzi mi o sprawdzone środki a nie homeopatie itp. Sam niedługo będę robił sobie badania na obecność metali ciężkich.

#medycyna #lekarz
  • 21
@Szeretlek: Arsen, gdy odkłada się w organizmie człowieka, prowadzi do zaburzeń płodności, chorób serca, jest także przyczyną kłopotów ze strony układu nerwowego.

Też bym wyjechała.
Słyszałam, że chlorella i kolendra dobrze radzą sobie z usuwaniem metali ciężkich z organizmu.
@Szeretlek: kur.a, pytanie mirków o sprawy medyczno-poważne, to chyba głupsze niż homeopatia i leczenie się lewatywą z wyciągu z czerwonych mrówek.
Nie wiem w jakim kraju pracujesz, ale jeśli w jakimś cywilizowanym, to po pierwsze zasuwaj do lekarza, rób badania i jego pytaj o leczenie, a po drugie zgłoś ten zakład od złota do jakiegoś PIPu, albo innego BHP, a nie na mirko smucisz.
@Szeretlek Domowymi metodami nie ma szans nic zrobic, idz do lekarza. Ps. Jesli ktos wierzy ze rumianek czy inna szalwia wyplucze go z metali ciezkich to powodzenia.